دوره های آموزش ماساژ حرفه ای

با ارائه مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای

دوره آموزش ماساژ بافت عمیق دیپ تیشو با مدرک ماساژ بین المللی فنی و حرفه ای

در کلاس آموزش ماساژ بافت عمیق دیپ تیشو می توانید اطلاعات بسیار مناسبی از شیوه انجام تکنیک های پرفشار برای ماساژهای تراپیکال و ورزشی به همراه اطلاعات آناتومی حرفه ای را یاد بگیرید.اجرای ماساژ بافت عمقی )دیپ تیشو( شایستگی است در حوزه بهداشت و ایمنی که در آن فرد از عهده کارهایی از قبیل تجزیه و تحلیل ماساژ بافت عمقی )دیپ تیشو(، به کارگیری واژه های مرتبط و اصطلاحات ماساژ بافت عمقی )دیپ تیشو(، آماده سازی اتاق، تجهیزات و لوازم کار، آماده سازی مراجعه کننده، اجرای تکنیک ها و انجام ماساژ بافت عمقی )دیپ تیشو( به همراه رعایت اصول ارگونومی برآید و با استاندارد کاربر ماساژ در ارتباط است.ماساژ دیپ تیشو بافت عمیق در دوره ماساژ فنی و حرفه ای آموزش داده می شود.آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ ورزمان کلاس آموزش تکنیک های ماساژ دیپ تیشو بافت عمیق را با ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای در تهران برگزار می نماید.

آموزش ماساژ تایلندی سنتی با مدرک فنی و حرفه ای

روش ماساژ تایلندی یا تای ماساژ یکی از سبک های شرق آسیاست که بسیار معروف و مشتری پسند نیز هست. آموزش ماساژ تایلندی با روغن و به روش سنتی خشک دو شیوه مرسوم تای ماساژ است. تکنیک های ماساژ تایلندی برای تمام افراد که سالم هستند و مشکلات استخوانی ندارند قابل اجراست و می تواند باعث درمان برخی بیماری ها و همچنین افزایش انعطاف پذیری و کاهش خشکی مفاصل شود. آموزش ماساژ تایلندی سنتی که بدون روغن می باشد روی زمین و تشک مخصوص انجام می شود.پس از پایان دوره آموزش ماساژ تایلندی سبک واتپو pdf ، کتاب و نمونه سوالات آزمون فنی و حرفه ای در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت. آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام دوره آموزش ماساژ تایلندی (تای ماساژ) را با ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای ماساژ تایلندی در تهران با هزینه مصوب آموزش ماساژ فنی و حرفه ای مصوب برگزار می نماید.

دوره آموزش تکنیک های ماساژ سوئدی فنی و حرفه ای

ماساژ سوئدی چیست؟ این سبک یکی از شیوه های غربی ماساژ است که با روغن و بدون روغن انجام می شود .دوره آموزش ماساژ سوئدی شامل آموزش تکنیکهای ماساژ سوئدی نظیر پتریساژ و افلوراژ می باشد و هنرجو اصول ماساژ سوئدی را همراه با خواص آن فرا خواهد گرفت.ماساژ سوئدی برای بخش های مختلف بدن مانند صورت کاربرد دارد و پس از یک جلسه ماساژ حس خوب زندگی را می توانید به مشتریان خود هدیه دهید.هنرجویان عزیز می توانند پس از دوره آموزش کامل ماساژ سوئدی کتاب ،Pdf و فیلم آموزش تکنیک های ماساژ سوئدی را دریافت نمایند. ماساژ سوئدی یا کلاسیک چیست ؟ تکنیک های ماساژ سوئدی جزئی از ماساژ کلاسیک است که اسم حرکات آن از زبان فرانسوی و انگلیسی و لاتین گرفته شده است. آموزش تکنیک های ماساژ سوئدی برای صورت و سایر قسمت های بدن قابل اجرا است.خواص ماساژ سوئدی برای لاغری ، ورزشی و درمانی و ریلکسی کاربرد دارد.کتاب ، pdf و سوالات ماساژ سوئدی در سازمان فنی و حرفه ای تدوین شده است.آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام دوره آموزش کامل ماساژ سوئدی را درتهران با هزینه آموزش ماساز فنی و حرفه ای مصوب برگزار می نماید.

دوره آموزش ماساژ یو می هو با مدرک ماساژ بین المللی

در کلاس آموزش ماساژ یو می هو تکنیک های تخصصی برای درمان و بهبود ساختار و وضعیت ستون فقرات و لگن توسط ماسور بکار گرفته خواهد شد .یو می هو به معنی "ریشه درمانی" یکی از روشهای درمانی کل نگر است که تمامیت انسان را مورد نظر قرار می‌دهند و مبدع آن آقای دکتر "ماسایوکی سایونجی" از انجمن طب پیشگیر ژاپن است.در تکنیک های ماساژ یو می هو ماسور تکنیک های ماساژ را برای اهداف درمانی بکار خواهد برد و لازم است حتما مباحث آناتومی و حرکت شناسی را قبلا فرا بگیرد.

دوره آموزش ماساژ توی نا با مدرک ماساژ بین المللی

در کلاس آموزش ماساژ چینی توی نا می توانید قدیمی ترین تکنیک های ماساژ دنیا را برای بافت های بدن و ارگان های داخلی بدن بصورت حرفه ای یاد بگیرید.در این روش ماساژ چینی موجب آزادسازی بافت های سفت می شود که همراه با سرعت بخشیدن به روند بهبود و افزایش جریان خون در یک قسمت از بدن که دارای مشکل ویژه ای می باشد هست .ماساژ Tui na دارای ارتباط عمیقی با طب سوزنی و درمان های گیاهی طب سنتی چین دارد. این نوع ماساژ شرقی با تمرکز بر حرکات کششی، فشار دادن و kneading بروی عضلات و ارگان های داخلی انجام می شود.

دوره آموزش ماساژ ایرانی با مدرک ماساژ بین المللی فنی و حرفه ای

در کلاس آموزش ماساژ ایرانی می توانید یکی از زیباترین و قدیمی ترین شیوه های ماساژ در دنیا را بدون آسیب زدن به بدن یاد بگیرید.ماساژ ایرانی بر اساس شدت، سرعت، مدت و نحوه اجرا به پنج دسته صلب، نرم، معتدل، کثیر و خشن تقسیم می شود.پزشکان ایرانی بر اساس نیاز و شکایت مشتری، ماساژ را به صورت عام یا متمرکز بر عضوی خاص و با توجه به گروه¬های خاص یعنی کودکان، زنان باردار، افراد مسن و ورزشکاران توصیه می کنند. در مواردی نیز اثرات این توصیه ها در کارآزمایی های بالینی مطالعه شده است.به نظر می رسد که عمده تفاوت ماساژ ایرانی با دیگر سبک های ماساژ نه در نحوه اجرا بلکه در توجه ویژه به شرایط خاص هر فرد و سبب اختلال پیش آمده است.

دوره آموزش ماساژ بارداری با مدرک ماساژ بین المللی

در کلاس آموزش ماساژ بارداری می توانید تکنیک های مهم برای بانوان باردار و نکات مهم در احتیاطات و ممنوعات آن را یاد بگیرید.بعضی از متخصصین این ماساژ برای انجام این کار از میز مخصوص ماساژ استفاده می کنند. این میز به گونه ای طراحی شده است که مناسب برای شکم خانمهای باردار است. بعضی دیگر از متخصصین از بالشهای مخصوص ماساژ خانمهای باردار استفاده می کنند. این بالشها در کنار و پهلو خانمهای باردار قرار می گیرد. دراز کشیدن به پهلو در بیشتر اوقات راحت ترین حالت است.ماساژ در دوران بارداری متفاوت از ماساژ افراد دیگر است از این رو ماساژور باید با تخصص در این زمینه و کاملا حرفه ای باشد.بزرگترین تفاوت ماساژ زنان باردار با افراد عادی،تفاوت آناتومی یک مادر باردار با افراد عادی است .به همین دلیل آگاهی از حاملگی و آناتومی زن باردار بسیار مهم است. این به این معنی است که امنیت و رفاه هر دوی مادر و نوزاد در طول ماساژ بسیار حیاتی هست و نکات بسیار ریزی دارد.درمانگر همچنین باید از بخش هایی از بدن که نباید در بارداری ماساژ داده شود اطلاع داشته باشد.

دوره آموزش ماساژ سنگ داغ با مدرک ماساژ بین المللی فنی و حرفه ای

در کلاس آموزش ماساژ سنگ داغ می توانید یکی از پرکاربردترین و پرمخاطب ترین سبک های ماساژ شرقی را با اهداف ریلکسی و درمانی یاد بگیرید.در ماساژ سنگ داغ شما باید علاوه بر شناخت عضلات و سیستم های بدن با چاکراهای بدن آشنایی داشته باشید.در این سبک شما با استفاده از سنگ هایی از جنس بازالت که قابلیت حفظ گرما را دارند و در وسیله ای مخصوص به نام هیتر سنگ ماساژ آن را گرم می نمایید. تکنیک های مالشی و فشاری را بروی عضلات بدن اجرا می نمایید.البته شما می توانید که از سنگ های ماساژ به عنوان جزئی از برنامه ماساژ خود استفاده کنید.

دوره آموزش ماساژ کودک با مدرک ماساژ بین المللی

در کلاس آموزش ماساژ کودک و نوزاد شما می توانید اطلاعات بسیار مناسبی از شیوه انجام تکنیک های ماساژ و ملاحظات مهم قبل ، حین و بعد از ماساژ کودک یا نوزاد را یاد بگیرید.ماساژ کودکان و نوزادان یکی از بهترین و مفرح ترین ماساژهای دنیاست زیرا شما در تمام طول اجرای تکنیک های ماساژ از کار خود لذت می برید.برخی از ماسورها ماساژ کودک با روغن زيتون یا سیاهدانه را بهترین گزینه می دانند اما باید قبل از استفاده از روغن ماساژ با پزشک متخصص مشاوره کرد.تاثیرات ماساز نوزادان و کودکان برای فلج مغزي ، رفع يبوست ، افزايش قد ، بیماران اوتیسم ، خواب بهتر و یا کودکان بیش فعال در حال تحقیق و بررسی می باشد.

دوره آموزش ماساژ لاغری حرفه ای با مدرک معتبر بین المللی

در دوره آموزش ماساژ لاغری شما می توانید با یادگیری مهمترین مباحث تئوری مرتبط با لاغری را در کنار تکنیک های مناسب روی قسمت های خاص را یاد بگیرید.استفاده از ماساژ لاغری به تنهايي يا به‌ عنوان درمان كمكي در كنار ديگر شيوه‌هاي درماني مي‌تواند نتايج بسيار چشمگيري را در روند لاغري و كاهش وزن داشته باشد. يكي از ساده‌ترين روش های کاهش وزن انجام ماساژ منظم می باشد.ماساژ در زمینه لاغری، نقش کاتالیزور را بازی می کند؛ کاتالیزوری که در کنار رعایت برنامه غذایی صحیح و انجام ورزش، مسیر دست یابی به هدف لاغری را کوتاه تر می کند.«برای حفظ یا دستیابی به تناسب اندام، باید مجموعه ای از عوامل دست به دست هم دهند تا فرد در این راه موفق شود؛ نباید تصور کنیم که فقط یک راه (تغذیه مناسب، ورزش یا ماساژ لاغری) می تواند ما را به اندامی متناسب برساند بلکه مجموعه این عوامل برای تناسب اندام سالم و ماندگار لازم است.»

دوره آموزش ماساژ شمع با مدرک ماساژ بین المللی فنی و حرفه ای

در کلاس آموزش ماساژ شمع می توانید انجام تکنیک های یک ماساژ لوکس برای بانوان با اهداف زیبائی ، ریلکسی و جوانسازی پوست بصورت حرفه ای را یاد بگیرید.ماساژ شمع يكي از پرطرفدارترين ماساژهاي موجود است به اين ترتيب كه در اين ماساژ به جاي استفاده از روغن‌هاي معمول گياهي از شمع‌ هايي خاص استفاده مي‌شود.كه در تركيب آنها به جاي پارافين ازشمع ها و روغن‌هاي طبيعي بسيار خوشبو و كره‌هاي مخصوص گياهي به كار رفته است.در اين روش شمع آب شده كه دماي آن دو درجه از دماي بدن شما گرم‌تر است روي قسمت‌هاي مختلف بدن ريخته شده و حركات ملايمي همانند ماساژهای غربی روي پوست اعمال مي‌شود.خاصيت نرم‌كنندگي و جذب بالاي روغن موجود در اين شمع پوست بدن شما را زيبا خوشبو و شفاف‌تر خواهد كرد تا جايي كه همزمان با ذوب شدن اين شمع‌ها روی پوست خستگي و استرس‌هاي شما هم آب خواهند شد.

دوره آموزش ماساژ آروماتراپی با مدرک فنی و حرفه ای

در کلاس آموزش ماساژ آروماتراپی شناخت رایحه ها و علم ترکیب آنها در درمان بیماری های مختلف را فرا خواهید گرفت.یکی از سبک های ماساژ شرقی که توسط روغن اجرا می شود و برای اهداف ریلکسی و درمانی دارای کاربرد می باشد.آروماتراپی به انگلیسی aroma therapy یا همان رایحه درمانی نامیده می شود.افرادی که دارای مشکلات خاص در ناحیه منتال هستند می توانند از خواص ماساژ آروماتراپی بهره مند شوند.

دوره آموزش ماساژ چینی با مدرک ماساژ بین المللی

ماساژ چینی یکی از روش های طب سنتی چین است. اساسی و حوزه کاربرد ان از دست استفاده می شود تا روی نقاط معینی از بدن تحریکات درمانی و تنظیم کننده داشته باشد، و جریانات تعدیل کننده را در بدن به حرکت درآورد.

دوره آموزش کامل ماساژ شیاتسو با مدرک فنی و حرفه ای

در دوره آموزش ماساژ شیاتسو شما می توانید کانال های انرژی بر روی بدن را یاد بگیرید و به کمک آنها برای رفع و بهبود بیماری ها برای ماساژ گیرنده اقدام نمایید.ماساژ شیاتسو همان طب سوزنی است اما بدون سوزن و شما از فشار انگشتان استفاده می کنید.شما در شیاتسو در روی بدن کانال های انرژی و مریدین ها را می شناسید.که اکثرا با اعضای بدن نامگزاری شده اند و شما با فشار این نقاط موجب تغییرات فیزیولوژیکی در بدن می شوید.شیاتسو می تواند به از بین بردن انسداد در این نقاط طب فشاری کمک کند.

دوره آموزش ماساژ صورت با مدرک بین المللی

دوره آموزش ماساژ صورت یکی از کلاس های پرطرفدار ماساژ بین بانوان است که موجبات آرامش ذهن و اعصاب می شود. کلاس ماساژ صورت با فواید پاکسازی ، جلوگیری از افتادگی پوست و گونه گذاری با روغن هایی مانند زیتون و آرگان و بنفشه می باشد.هنرجویان کلاس آموزش ماساژ صورت مباحث تئوری و عملی آموزش داده می شود.ماساژ صورت یکی از بهترین سبک های ماساژ برای زیبائی صورت و جوانسازی می باشد.مدرک ماساژ صورت بین المللی در پایان کلاس صادر خواهد شد. آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ثبت نام دوره آموزش ماساژ صورت را در تهران با هزینه مصوب آموزش ماساز فنی و حرفه ای مصوب برگزار می نماید.

دوره آموزش فوت ماساژ با مدرک ماساژ بین المللی

در کلاس آموزش فوت ماساژ تکنیک های ماساژ ناحیه پا را برای اهداف ریلکسی و درمانی از انگشتان تا زیر زانو را با روغن در کنار اصول اناتومیکی یاد بگیرید.

دوره آموزش ماساژ شکلات با مدرک ماساژ بین المللی

در کلاس آموزش ماساژ شکلات می توانید شیوه استفاده از شکلات برای پاکسازی و زیبائی در ماسازهای لوکس ویژه بانوان با تکنیک های ماساژ حرفه ای را یاد بگیرید.در ماساژ شکلات ماسور با استفاده از شکلات مایع بر روی ماهیچه های بدن حرکات دورانی انجام داده و تکنیک کار ماساژ شکلات همچون ماساژ روغن می باشد. این حرکات در ماساژ شکلات باعث جذب مواد معدنی آن در پوست بدن می شود.ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکسته شدن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می گردد.علاوه بر آن شکلات به دلیل وفور مواد معدنی مختلف به رشد و تجلیل سلول های پوست کمک می نماید.تنفس رایحه شکلات در طول فرآیند ماساژ شکلات تاثیری شگرف در آرامش اعصاب و از بین رفتن تنش های روحی دارد

کلاس آموزش ساخت تکنیک های ماساژ صندلی

آموزش ماساژ صندلی یکی از شیوه های اجرای تکنیک های ماساژ برای مواقعی است که مشتری لباس به تن دارد و در حالت نشسته ماساژ می گیرد.تکنیک های آموزش ماساژ صندلی برای مکان های پرتردد و اداره ها بسیار پرکاربرد است.ماساژ صندلی معمولا در اماکن دارای تردد بالا که امکان در آوردن لباس وجود ندارد اجرا می شود.به ماساژ صندلی بک ماساژ Back Massage هم می گویند.از تکنیک های ماساژ صندلی می توان برای باشگاه های ورزشی ، هتل ها ، مراکز شلوغ مانند مراکز خرید و همچنین فرودگاه ها استفاده کرد.آموزشگاه ماساژ ورزمان دوره آموزش تکنیک های ماساژ صندلی را با ارائه مدرک معتبر بین المللی در تهران برگزار می نماید.

دوره آموزش ماساژ آیورودا با مدرک بین المللی

آیورودا چيست؟ماساژ آیورودا یکی از طب های قدیمی شرق آسیا می باشد که در کشور هند بسیار دارای مقبولیت است.در واقع آیورودا یک طب است که بخش های متنوعی مانند رژیم غذایی و ماساژ دارد.کلاس آموزش طب ایورودا در مرکزهای مخصوص کشور هند برگزار می شود.در یک مرکز ماساژ آیورودا قبل از شروع ، مشاوره و تست آیورودا از مراجعین انجام می شود.در ماساژ آیورودا سیستم پاکسازی بدن با بهره گیری از فرامین سنتی هند و همچنین استفاده از روغن های ماساژ بسیار مورد توجه و اهمیت می باشد.ماساژ آیورودا هندی که سبک ماساژ تخصصی برای افراد علاقه مند پاکسازی بدن از انرژی های منفی روزانه است که تکنیک های آن به صورت مالشی با روغن روی بدن انجام می شود.آموزشگاه ماساژ ورزمان کلاس آموزش ماساژ آیورودا هندی را با ارائه مدرک معتبر بین المللی در شهر تهران برگزار می نماید.

کلاس آموزش ماساژ هربال یا کمپرس گیاهی

ماساژ کمپرس گیاهی یا هربال چیست؟ تکنیک های ماساژ با توپ های گیاهی که با گیاهان طبی و پیچانده شدن آن توسط یک تکه پارچه را هربال می گویند.اگر شما از گیاهان با خواص دارویی استفاده نمایید می تواند اهداف تراپی درمانی برای شما نیز داشته باشد. ماساژ هربال گیاهی معمولا در شرق آسیا بسیار استفاده می شود و حتی از محتویات هربال ها نیز گاها پمادهای درمانی هم تولید می شود.کمپرس های گیاهی از گیاهان طبی داروئی طبیعی ساخته شده است که روی بخار آب حرارت داده می شود و با استفاده از تکنیک های مخصوص ماساژ روی بدن اجرا می شود.هربال ماساژ یکی از پرطرفداراین خدمات در مراکز تخصصی اسپا و ماساژ می باشد.آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ ورزمان کلاس آموزش ماساژ کمپرس گیاهی یا هربال را با مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای در تهران برگزار می نماید.

کلاس آموزش تکنیک های ماساژ رفلکسولوژی

ماساژ رفلکسولوژی چیست؟بازتاب درمانی نام دیگر این سبک ماساژ شرقی است که برای مناطق کف پا ، کف دست و گوش برای اهداف درمانی اجرا می گردد البته تحقیقات آموزش رفلکسولوژی در درمان برخی بیماری ها و مشکلات مانند باردار شدن و ناباروردی توسط رفلکسولوژیست ها در حال انجام است. مرکز رفلکسولوژی در زمینه برگزاری ورکشاپ های تخصصی دانشگاه های معتبر جهان می باشد.در ماساژ رفلکسولوژی تکنیک های مهم برای نواحی خاصی از بدن را فرا خواهید گرفت که می تواند به بالانس سیستم های بدن کمک نماید.در کلاس آموزش بازتاب درمانی نواحی و قسمت های مهم گوش ، پا و دست را خواهید شناخت که هر قسمت مربوط به کدام ارگان است و چه کاری انجام می دهد و چگونه باید برای افراد ماساژ این نواحی انجام شود.آموزشگاه ماساژ ورزمان کلاس آموزش تکنیک های ماساژ رفلکسولوژی یا بازتاب درمانی را با ارائه مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای در تهران برگزار می نماید.

کلاس آموزش تکنیک های ماساژ کلاسیک روسی

ماساژ کلاسیک به سبک های ماساژ نظیر روسی گفته می شود که در اروپا و آمریکا گسترش پیدا کرده است.ماساژ روسی برای اهداف ریلکسیشن و درمانی و همچنین ماساژ ورزشی قابل اجراست.تنوع اجرای تکنیک های ماساژ کلاسیک باعث شده است خیلی از ماساژورها در ریلکسیشن از ماساژ روسی استفاده نمایند.تکنیک های ماساژ کلاسیک می تواند بدون روغن یا با روغن روی بدن اجرا شود و شامل تکنیک های ماساژ نظیر نوازشی،مالشی،فشاری،کوبشی،مشت و مال و ضربه ای می باشد.تکنیک های ماساژ کلاسیک روسی روی زمین و تخت قابل اجرا می باشد.ماساژ روسی شامل تکنیک های نوازشی، مالشی، فشاری، مشت و مال و ضربه ای می شود که بر اساس پروتکل های خاصی اجرا می شود.ماساژ کلاسیک روسیه ای در دوره کاربر ماساژ فنی و حرفه ای آموزش داده می شود.آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ ورزمان کلاس آموزش تکنیک های ماساژ روسی را با ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای در تهران برگزار می نماید.

کلاس آموزش ماساژ توسط خود فرد Self Massage

دوره آموزش توسط خود فرد یا همان ماساژ توسط خود فرد یکی شیوه های ریلکسیشن و کاهش استرس برای افرادی است که می خواهند خودشان را ماساژ دهند.تکنیک های توسط خود فرد برای تمام قسمت های بدن بجز ناحیه پشتی با دست میسر است البته برای نواحی که دسترسی با دست توسط خود فرد امکان پذیر نیست می توان از توپ های ماساژ یا فوم رولرها استفاده کرد.بسیاری افراد امکان دریافت ماساژ از مرکز خدمات ماساژ را ندارند و به همین دلیل ترجیح می دهند خودشان تا حد امکان ماساژ دهند و یا ماسورها و ماسوس هایی که می خواهند در زمان های استراحت عضلات بدن خود را ریکاوری نمایند از تکنیک های ماساژ توسط خود فرد self massage استفاده نمایند. آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ ورزمان دوره اموزش توسط خود فرد Self Massage را برای افراد علاقه مند در تهران برگزار می نماید.

تماس با ما

 آدرس : تهران - خ مطهری -  خ قائم مقام - کوچه دوم پ 15 واحد 5
شماره تماس ثابت : 02186026049
شماره همراه : 09355209779
تلگرام/ واتسآپ 09193006402