آماردوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم - ورزمان

تماس از 9 صبح الی 18 (02186026049 - 09355209779)

آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور 14293

 

 

ماساژ,آموزش ماساژ,ورزمان

دوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم

مشاور مهارت هاي زندگي سالم شغلي است در حوزه بهداشت و ايمني كه شايستگي هايي از قبيل ارزيابي سلامت،ارزيابي تغذيه سالم، فعاليت جسماني

سالم، مشاوره و ارائه الگوي مناسب براساس آب و هوا و محيط، ارزيابي بهداشت فردي و خودمراقبتي جسمي، ارزيابي بهداشت و خودمراقبتي رواني، ارزيابي مسائل اجتماعي و اقتصادي، ارزيابي ازدواج و روابط زوجين، ارزيابي خانه سالم، ارائه الگوي مناسب در زمينه بهداشت سفر، ارائه الگوي مناسب در زمينه پرورش فرزندان، ارائه الگوي مناسب براساس زندگي سالم معنوي، ارائه الگوي مناسب را براساس زندگي سالم مجازي و مشاوره مناسب و آموزش حضوري و مجازي آن براساس تعريف سازمان بهداشت جهاني از سلامت انجام بدهد و با شايستگي هايي از قبيل ارزياب ريسك ايمني و بهداشت شغلي، به كارگيري بهداشت و ايمني در محيط كار، مسوول ارزيابي پوستچر در ارگونومي شغلي در ارتباط مي باشد.

کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم

مهارت هاي سبك زندگي سالم براي هر دو جنس و كليه رده هاي سني جهت پيشگيري از عارضه ها و بيماري ها و رويكرد صحيح به عارضه ها و بيماري هاي احتمالي و همچنين حفظ سلامت در چهار بعد جسمي ، رواني، اجتماعي و معنوي و در هر دو بعد زندگي فيزيكي و مجازي.

کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم با مدرک فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان آمادگی دارد کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم را با بالاترین کیفیت تدریس زیر نظر اساتید مجرب برگزار نماید.کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم به صورت تئوری و عملی می باشد. آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دوره آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم را با اعطای مدرک بین المللی ماساژ و مدرک فنی و حرفه ای در تمام ماه های سال برگزار می نماید.

مواد آموزشی مشاور مهارت های زندگی سالم

 

 • ارزيابي سلامت
 •  ارزيابي تغذيه سالم
 •  فعاليت جسماني سالم
 •  مشاوره و ارائه الگوي مناسب بر اساس آب و هوا و محيط
 •  ارزيابي بهداشت فردي و خود مراقبتي جسمي
 •  ارزيابي بهداشت و خود مراقبتي رواني
 •  ارزيابي مسائل اجتماعي و اقتصادي
 •  ارزيابي ازدواج و روابط زوجين
 •  ارزيابي خانه سالم
 •  ارائه الگوي مناسب در زمينه بهداشت سفر
 •  ارائه الگوي مناسب در زمينه پرورش فرزندان
 •  ارائه الگوي مناسب بر اساس زندگي سالم معنوي
 •  ارائه الگوي مناسب بر اساس زندگي سالم مجازي
 •  مشاوره مناسب و آموزش حضوري و مجازي آن

 

 

 

 

 

خواندن 183 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 27 مرداد 1398 ساعت 11:08
محتوای بیشتر در این بخش: کاربر اسانس های گیاهی »
مدیریت سایت

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور مجری برگزاری دوره های آموزشی ماساژ ، طب سنتی و سایر رشته های مرتبط با بهداشت و ایمنی و سلامت می باشد.هنرجویان همچنین می توانند بعد از پایان دوره مدرک بین المللی از کشورهای چین ، تایلند ، هند و اروپا دریافت نمایند.شرایط برگزاری دوره ها کاملا بر اساس زمان هنرجو و به صورت نقد و اقساط می باشد.دقت داشته باشید ما ماساژور روغن مال تربیت نمی کنیم.

وبگاه: www.varzman.com پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.آموزشگاه ورزمان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای توسط یکی از بهترین ماسورهای ایران آقای فرشاد فرجوند تاسیس گشته است و نماینده آموزش موسسات آموزشی از کشورهای چین ، هند ، تایلند و انکلیس و کانادا می باشد.

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

آی دی در شبکه های اجتماعی

#VarzmanCom

Top