آمارفروشنده عرقیات گیاهی - ورزمان

تماس از 9 صبح الی 18 (02186026049 - 09355209779)

آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور 14293

 

 

ماساژ,آموزش ماساژ,ورزمان

فروشنده عرقیات گیاهی

شغل استاندارد :مشخصات شایستگی ها و توانمندی ها ی مورد نیاز برای عملکرد موثر در محیط کار را گوینددر بعضی از موارد استاندارد حرفه ای نیز گفته می شود.

نام استانداردآموزش شغل :فروشنده عرقيات گياهی

شرح آموزش استانداردشغل:فروشنده عرقيات گياهي شغلي است ازگروه فناوری راهبردي  سلامت،طب ایرانیو گیاهان دارویی که دارای شایستگی هایی ازقبيل:

بررسی انواع مختلف عرقیات گیاهی .بررسی نیازها و ویژگی های بازار .اریابی کیفیت .درجه بندی وتعیین تقلبات عرقیات گیاهی.خرید عرقیات گیاهی .بسته بندی عرقیات گیاهی. نگهداری و حمل و نقل عرقیات گیاهی . ارتباطات با مشتری و خریدار عرقیات گیاهی .بهره گیری از تسهیلات نظام بانکی در خرید و فروش عرقیات گیاهی .دکوراسیون فروشگاه عرقیات گیاهی .فروش عرقیات گیاهی. تهیه ی ابزارات اطلاع رسانی .تهیه طرح کسب و کار فروشندگی عرقیات گیاهی.انجام امور قضایی برای پیگیری خواست ها و مطالبات و با مشاغلی از قبیل : بازاریاب گیاهاتن دارویی.مدیرفروش شرکت بازرگانی گیاهان دارویی.فروشندگان گگیاهان دارویی.مدیر تبلیغات شرکت بازرگانی و ارزیاب گمرک گیاهان دارویی در ارتباط است.

خواندن 39 دفعه
مدیریت سایت

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور مجری برگزاری دوره های آموزشی ماساژ ، طب سنتی و سایر رشته های مرتبط با بهداشت و ایمنی و سلامت می باشد.هنرجویان همچنین می توانند بعد از پایان دوره مدرک بین المللی از کشورهای چین ، تایلند ، هند و اروپا دریافت نمایند.شرایط برگزاری دوره ها کاملا بر اساس زمان هنرجو و به صورت نقد و اقساط می باشد.دقت داشته باشید ما ماساژور روغن مال تربیت نمی کنیم.

وبگاه: www.varzman.com پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و ورزش تاسیس شده است.آموزشگاه ورزمان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای توسط یکی از بهترین ماسورهای ایران آقای فرشاد فرجوند تاسیس گشته است و نماینده آموزش موسسات آموزشی از کشورهای چین ، هند ، تایلند و انکلیس و کانادا می باشد.

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

آی دی در شبکه های اجتماعی

#VarzmanCom

Top