دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشی کاهش یافت.آذر 98

موسسه طب سوزنی ورزمان آموزشگاه تخصصی آموزش طب سوزنی و دارای همکاران آموزشی از موسسات معتبر می باشد که مدارک طب سوزنی معتبر بین المللی را به هنرجویان اعطا می نماید.دوره های آموزش طب سوزنی آموزشگاه ورزمان توسط اساتید حرفه ای که دارای تحصیلات مرتبط با آموزش طب سوزنی و سابقه فعالیت در کلینیک های طب سوزنی و دانشگاه های مرتبط را دارند تدریس می شود . همچنین قیمت دوره های آموزش طب سوزنی طبق تعرفه رسمی می باشد و می توانید در زمان های مختلف از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.نگران یادگیری نباشید چون شرکت در کلاس های آموزش طب سوزنی مجدد رایگان و کلاس های رفع اشکال نیز بصورت 99 ساله رایگان می باشد.

بر اساس تعریف سازمان جهانی بهداشت، طب سوزنی عبارت است از فرو بردن سوزنهای مخصوص در نقاط خاصی از بدن. این نقاط بر روی م سيرهای ویژه حركت انرژی حياتی در بدن قرار دارند، و این عمل به منظور د ستيابی به سلامت و ارتقاء آن انجام می شود.انرژی حياتی بدن "چی" ناميده شده و مسيرهای مذكور "مریدین"  نام دارند.

 
 

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

منوی دسترسی

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

Top