Previous Next

آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل

آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین راه ها را برای پاکسازی انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که پاکسازی پوست برای بسیاری حائز اهمیت می باشد و به دلیل شرایط نامساعد جوی شاهد آلودگی های بسیار پوستی هستیم که بی شک پوست صورت بیشتر در معرض این آلودگی ها قرار گرفته است

و به همین دلیل باید با آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل آشنایی هایی داشته باشید تا بتوانید با کمترین میزان هزینه ها اقدام به پاکسازی پوست صورت خود نمایید. توجه داشته باشید که برای پاکسازی پوست صورت به صورت خانگی راه های مختلفی وجود خواهد داشت و از مواد مختلفی می توانید برای پاکسازی استفاده نمایید که در این مقاله سعی کرده ایم بهترین "آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل" را ارائه نماییم:
آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل با جوش شیرین
آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل با جوش شیرین به گونه ای است که می توانید با استفاده از جوش شیرین تمامی ایرادات پوستی خود را از بین ببرید. توجه داشته باشید که جوش شیرین خاصیت پاک کنندگی بسیار قوی داشته و به همین دلیل می توانید 2 قاشق جوش شیرین را با یک قاشق آب مخلوط کرده و سپس این ماده را بر روی پوست صورت خود بمالید. جوش شیرین سبب باز شدن منافذ پوست صورت شما خواهد شد و به همین دلیل سلول های پوستی امکان تنفس خواهند داشت که این امر بی شک سبب صاف تر شدن پوست صورت شما خواهد شد. پس از مالیدن جوش شیرین بر روی پوست صورت باید به مدت 5 دقیقه منتظر بمانید و پس از این مدت می توانید اقدام به شستن آن نمایید. اضافه کردن پودر دارچین به این محلول نیز می تواند بر خاصیت آن بیفزاید.
آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل با تخم مرغ
آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل با تخم مرغ به گونه ای است که ابتدا باید سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کرده و سفیده آن را به قدری هم بزنید که کف کند و پس از آن مقداری از تخم مرغ را بر روی پوست صورت خود بمالید. پس از مالیدن تخم مرغ به صورت باید به مدت 10 دقیقه منتظر بمانید تا تخم مرغ به خوبی خشک شود. پس از خشک شدن تخم مرغ باید صورت خود را با آب ولرم بشویید و استفاده کردن از این ماسک به صورت هفتگی دوبار بسیار مفید خواهد بود.
آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل با عسل
عسل یکی دیگر از بهتریم مواد پاکسازی کننده خواهد بود که آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل با استفاده از عسل نیز امکان پذیر خواهد بود و عسل خاصیت بسیار بالایی داشته و می تواند تمامی منافذ پوستی را به صورت کامل باز کند. عسل مناسب برای انواع پوست های صورت خواهد بود و می تواند از ترشح چربی پوست نیز جلوگیری نماید. استفاده کردن از این ماسک به صورت هفتگی دو یا سه بار بسیار مفید خواهد بود و می توانید با استفاده از آموزش پاکسازی پوست صورت در منزل تمامی منافذ صورت خود را باز کنید.

این عناوین را هم بخوانید