معتبرترین مرکز آموزش ماساژ در تهران + لیست مزیت ها
مطلب ویژه

آموزشگاه های ماساژ بسیاری در شهر تهران وجود دارد که شما می توانید برای یادگیری علم زیبای ماساژ به آنجا مراجعه نمایید.آموزشگاه ماساژ باید دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور باشد.مراکز آموزش ماساژ فنی و حرفه ای زیر شاخه رشته بهداشت و ایمنی می باشند و حرفه های آموزش ماساژ را دارند.

ورزمان نیز یکی از مرکز آموزش ماساژ در تهران هست که در منظقه 11 تهران و اداره شماره 5 شهید مروتی فعالیت خود را انجام می دهد و دوره های آموزش کاربر ماساژ و سایر سبک های ماساژ را برگزار می نماید.شاید کمی مغرورانه بخوایم از خودمان به عنوان بهترین مرکز ماساژ آموزش تهران یاد کنیم اما ایمان داریم با خدماتی که به هنرجویانمان می دهیم می توانیم این ادعا را داشته باشیم.
مرکز ماساژ ورزمان معتبرترین مرکز آموزش ماساژ در ایران ورزمان به عنوان یکی معتبرترین مرکز آموزش ماساژ ایران فعالیت می نماید زیرا که دارای تمامی مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می باشد.مدرسین آموزشگاه ورزمان دارای تحصیلات اکادمیک در زمینه آموزش ماساژ می باشند که می توانند بهترین راهکارهای علمی را در جهت یادگیری ماساژ به شما اموزش دهند. مدارک ماساژی که از مراکز آموزش ماساژ در سایر ادارات شاید برای شما مجوز کارنباشد اما گواهینامه ماساژ سازمان فنی و حرفه ای مجوز فعالیت شما به عنوان ماسور و همچنین دارای QR کد استعلام از خود سایت سازمان فنی و حرفه ای می باشد.با دریافت مدارک ماساژ فنی و حرفه ای می توانید جواز کسب سالن ماساژ را از اتحادیه گرمابه داران دریافت نمایید.
مراکز آموزش ماساژ  باید به چه ابزاری مجهز باشند؟ می بایست دارای امکانات آموزشی برای انتقال اطلاعات اموزشی به هنرجویان خود باشند.برای مثال در بخش اموزش تئوری ماساژ مرکز آموزش ماساژ باید از وسایل کمک اموزشی نظیر ویدیو پروژکتور و تخته وایت بورد بهره بگیرند.برای بخش عملی آموزش ماساژ نیز استفاده از تخت های ماساژ و لوازم یکبار مصرف و همچنین استفاده از روغن های ماساژ باید مورد توجه قرار بگیرد که به تعداد در سالن آموزش ماساژ وجود داشته باشد. در مراکر آموزش ماساژ باید بعد از پایان کلاس ماساژ فیلم و جزوات در اختیار هنرجویان قرار گیرد تا بتوانند مرور تکنیک را در منزل داشته باشند.همچنین برخی شیوه های ماساژ دارای ابزار و وسایلی هستند که برای یادگیری ان سبک ماساژ ضروری هستند و حتما باید در کلاس ماساژ وجود داشته باشد.
مرکز آموزش ماساژ چگونه باید پشتیبانی دهد؟ تکنیک های ماساژ توسط استاد در کلاس عملی آموزش ماساژ تدریس می شود اما این همه ی آموزش نیست و هنرجو باید تکنیک های ماساژ را در طول اجرای دوره آموزشی ماساژ تمرین روزانه داشته باشند و در جلسات بعدی زیر نظر مربی ماساژ به رفع اشکال بپردازد.در مرکز ماساژ ورزمان هنرجویان می توانند تا 99 سال بعد از پایان دوره آموزشی از مزایای شرکت در کلاس های رفع اشکال استفاده نمایند.
لیست کامل خدمات مرکز ماساژ ورزمان برای هنرجویان : دریافت مجوز کار
پروانه کسب سالن ماساژ
فیلم و جزوه و نمونه سوالات رایگان
شهریه اقساط
بدون هزینه جانبی اضافی
ده سال سابقه
نزدیک به مترو و BRT
محیط آرام و امن و دارای تاییدیه از اداره اماکن
آموزش علمی در کنار آموزش تجربی
مربیان تحصیل کرده رشته ماساژ
استعلام قانونی مدرک
کلاس نیمه خصوصی با هزینه گروهی
امکان تعیین کلاس در روز انتخابی شما (دوره خصوصی)
برگزاری کلاس در شهرستانها
امکان شرکت در دوره مربیگری و اشتغال به کار با ابلاغ رسمی

بدون نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

شبکه های مجازی

تماس با ما

 آدرس : تهران - خ مطهری -  خ قائم مقام - کوچه دوم پ 15 واحد 5
شماره تماس ثابت : 02186026049
شماره همراه : 09355209779
تلگرام/ واتسآپ 09193006402