دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشی کاهش یافت.آذر 98

دوره آموزش ماساژ هربال کمپرس گیاهی با مدرک ماساژ بین المللی فنی و حرفه ای

گیاهان در مناطق استوایی به علت شرایط خاص این مناطق اغلب دارای منحصر بفردی هستند و فواید متعدد درمانی، تسکینی، آرامش بخشی و... دارند.

به عنوان مثال یک نوع معجون گیاهی خاص درتایلند به نام "مادر و دختر" وجود دارد که به منظور تقویت جوانی از آن استفاده می شود. تایلندی ها معتقدند استفاده از این گیاه باعث می شود مادران به جوانی دخترانشان به نظر آیند.در ماساژ کمپرس گیاهی از یک نوع بسته گیاهی کمپرس شده استفاده می شود که انواع گیاهان مفید مناطق استوایی با هدف خاص در آن متراکم شده اند. ماساژ کمپرس گیاهی در واقع ترکیبی از ماساژ سنتی تایلند و ماساژ روغن می باشد.ماساژ کمپرس گیاهی در زدودن خستگی, تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد.ماساژ هربال شايستگي است در حوزه بهداشت و ايمني كه در آن فرد از عهده كارهايي از قبيل تجزيه و تحليل ماساژ هربال، معرفي گياهان و خواص بسته گياهي كمپرس شده، كار با دستگاه گرم كن، آماده سازي اتاق، تجهيزات و ملزومات، آماده سازي مراجعه كننده، برآيد و با استاندارد كاربر ماساژ در ارتباط است.فردي است كه با استفاده از حركات و مهارت هاي دستي و نيز استفاده از روغن ها و بسته هاي گياهي كمپرس شده كه به طور منظم و خاص بر روي بافتهاي بدن جهت تاثير بر سيستم عصبي مركزي، عضلاني، پوست، مفاصل و گردش خون ، حركاتي را انجام مي دهد كه به رفع تنش هاي عصبي، گرفتگي عضلاني و رفع خستگي هاي جسمي و روحي و افزايش آرامش و پوستي شاداب و عاري از هر گونه مشكل را به ارمغان مي آورد.آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان آمادگی دارد کلاس آموزش ماساژ کمپرس گیاهی را با بالاترین کیفیت تدریس زیر نظر اساتید مجرب برگزار نماید.کلاس آموزش ماساژ کمپرس گیاهی به صورت تئوری و عملی می باشد و در پایان کلاس هنرجویان می توانند یک ساعت ماساژ تخصصی را برای تمام اندام های بدن اجرا نماید. آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دوره آموزش ماساژ کمپرس گیاهی را با اعطای مدرک بین المللی ماساژ و مدرک فنی و حرفه ای ماساژ کمپرس گیاهی در تمام ماه های سال برگزار می نماید.

ماساژی ریتمیک که در آن کیسه های پر شده با گیاهان معطر و خشک شده مختلف، بر روی سطح بدن با ضرباتی بسیار ملایم حرکت داده می شوند. هربال ماساژ یا کمپرس گیاهی یکی از بهترین روشها برای از بین بردن درد ماهیچه ها و بافت های نرم بدن است. بوی گیاهان معطر درون کیسه ها که از قبل گرم شده اند نیز باعث آرامش سیستم عصبی می شود.

 

آموزش دوره آموزش ماساژ هربال کمپرس گیاهی شامل چه مواردی است؟

تاریخچه و موارد مصرف از هربال های گیاهی

موارد مصرف و منع مصرف از ماساز هربال گیاهی

شناخت کمپرس گیاهی

آشنایی با تکنیک های ماساژ کمپرس گیاهی

نحوه استفاده از کمپرس های گیاهی

دوره آموزش ماساژ هربال کمپرس گیاهی کجا برگزار می شود؟

کلاس آموزش ماساژ هربال کمپرس گیاهی در تهران و محل اموزشگاه ورزمان برگزار می شود.

دوره آموزش ماساژ هربال کمپرس گیاهی از کجا صادر می شود؟

گواهینامه پایان دوره آموزش ماساژ کمپرس گیاهی هربال ماساژ از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور صادر می گردد.همچنین هنرجویان موسسه ماساژ ورزمان می توانند بعد از پایان دوره مدرک بین المللی ماساز کمپرس گیاهی نیز دریافت نمایند.

دوره آموزش ماساژ هربال کمپرس گیاهی چقدر است؟

شهریه دوره آموزش ماساژ کمپرس گیاهی مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

چگونه در دوره آموزش ماساژ هربال کمپرس گیاهی ثبت نام نمایم؟

برای ثبت نام در کلاس آموزش ماساژ کمپرس گیاهی لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

منوی دسترسی

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

Top