نحوه دریافت مدرک مهارت فنی و حرفه ای از سایت

هنرجویان آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان در حرفه های ماساژ ، طب سنتی ، گیاهان داروئی و مراقبت های پوستی می توانند مدارک مهارت فنی و حرفه ای خود را با استفاده از راهنمای این صفحه دانلود نمایند.برای دریافت کارت مهارت فنی حرفه ای که همان گواهینامه نیز گفته می شود بایستی از طریق پورتال رسمی سازمان فنی و حرفه ای اقدام نمایید.در ادامه می توانید آموزش کامل نحوه گرفتن مدرک مهارت فنی و حرفه ای را بخوانید.

دریافت مدرک فنی و حرفه ای,دریافت مدرک مهارت فنی و حرفه ای,دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای

هنرجوی گرامی ورزمان پس از انجام آزمون های تئوری و عملی برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای خود بایستی به پورتال سازمان فنی و حرفه ای  مراجعه نمایید . چند سالی هست که دریافت گواهینامه ها بصورت آنلاین امکانپذیر شده است و اگر هنرجو به آموزشگاه دسترسی نداشته باشد می تواند با مراجعه به سایت سازمان فنی و حرفه ای اصل گواهینامه خود را بصورت آنلاین دریافت نماید.همچنین امکان دریافت گواهینامه از آموزشگاه برای هنرجویان عزیز مهیا می باشد.برای دریافت گواهینامه مهارتی ماساژ خود لطفا مراحل زیر را طی نمایید.

مرحله اول دریافت مدرک فنی و حرفه ای از سایت ؛ ورود اطلاعات پرداخت


وارد سایت زیر شوید
http://pay.portaltvto.com/pay/licence
در این مرحله اطلاعات خواسته شده را مطابق راهنمای زیر تکمبل نمایید :
کد ملی = کد ملی با اعداد انگلیسی وارد شود
ملیت = ایرانی را انتخاب کنید
پاسپورت = کد ملی وارد شود
نوع آزمون = آزمون هماهنگ ( دوره آموزشی ) انتخاب شود
کد امنیتی = به انگلیسی اعداد داخل کادر را وارد نمایید.
حالا روی گزینه "جستجو" کلیک نمایید. مدرک فنی حرفه ای ماساژ,مدرک فنی و حرفه ای پوست,مدرک فنی و حرفه ای طب سنتی و گیاهان داروئی

مرحله دوم دریافت مدرک فنی و حرفه ای از سایت ؛ مشاهده گواهینامه ها


اگر اطلاعات را بدرستی وارد کرده باشید زیر دکمه "جستجو" می توانید لیست کاملی از گواهینامه های صادر شده را ببینید که در دو بخش پرداخت شده و پرداخت نشده قرار گرفته اند.
تذکرات :
اگر گواهینامه خود را در سایت ندیدید به این معنی است که هنوز گواهینامه از طرف سازمان صادر نشده است و می بایست چند روز بعد مجددا وارد سایت شوید و بررسی نمایید.
اگر گواهینامه در قسمت پرداخت نشده قرار داشت با آموزشگاه ورزمان تماس بگیرید تا پرداخت اینترنتی را انجام دهد و سپس شما ادامه مراحل را طی نمایید.
حالا کافیست شماره شناسایی را یادداشت کنید و به مرحله بعد بروید. مدرک فنی حرفه ای ماساژ,مدرک فنی و حرفه ای پوست,مدرک فنی و حرفه ای طب سنتی و گیاهان داروئی

مرحله سوم دریافت مدرک فنی و حرفه ای از سایت؛ اطلاعات و دریافت مدرک

در این مرحله در مقابل اسم خود یک شماره شناسایی مشاهده می نمایید.این شماره را یادداشت نمایید و وارد سایت زیر شوید.
http://azmoon.portaltvto.com/estelam/estelam/index
در این صفحه اطلاعات خواسته شده را مطابق راهنمای زیر تکمیل نمایید.
کد شناسایی = شماره ای که از مرحله قبل یادداشت کردید را بنویسید.    
کد ملی/شماره پاسپورت = کد ملی خود را وارد نمایید. 
ملیت  = ایرانی انتخاب کنید
کد امنیتی = به انگلیسی اعداد داخل کادر را وارد نمایید.  
دریافت فایل pdf  = تیک این قسمت را بزنید
حالا روی گزینه "جستجو" کلیک نمایید. مدرک فنی حرفه ای ماساژ,مدرک فنی و حرفه ای پوست,مدرک فنی و حرفه ای طب سنتی و گیاهان داروئی

مرحله چهارم دریافت مدرک فنی و حرفه ای از سایت ؛ دانلود گواهینامه

اگر اطلاعات را به درستی وارد کرده باشید همانند تصویر زیر مجدد مشخصات شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی عکس "پرینتر" می توانید گواهینامه فنی و حرفه ای خود را دانلود نمایید و پرینت بگیرید. مدرک فنی حرفه ای ماساژ,مدرک فنی و حرفه ای پوست,مدرک فنی و حرفه ای طب سنتی و گیاهان داروئی

نکات بسیار مهم :
1) دقت داشته باشید این گواهینامه ماساژ هیچ تفاوتی با گواهینامه کاغذی که آموزشگاه به شما خواهد داد ندارد.تنها تفاوت این هست که شما خودتان باید زحمت پرینت آن را بکشید.البته هنرجویان آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می توانند با مراجعه به آموزشگاه نسبت به دریافت گواهینامه ماساژ خود به صورت رایگان اقدام نمایید.
2) اگر در مرحله سه نتوانستید گواهینامه خود را دریافت نمایید می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.
http://azmoon.portaltvto.com/estelam/estelam
3) مدارک صادر شده توسط سایت فنی و حرفه ای نیازی به مهر ندارند زیرا دارای "کد شناسایی" و "QR Code" می باشند و به همین صورت که دریافت می نمایید کاملا معتبر هستند.
4) اگر در روند اجرای مراحل بالا مشکلی داشتید با آموزشگاه تماس بگیرید.

شبکه های مجازی

تماس با ما

 آدرس : تهران - خ مطهری -  خ قائم مقام - کوچه دوم پ 15 واحد 5
شماره تماس ثابت : 02186026049
شماره همراه : 09355209779
تلگرام/ واتسآپ 09193006402