دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛از ابتدای آذر 98 با توجه به گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشگاه ورزمان کاهش یافت.

دوره آموزش اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

اسانس گیری گیاهان به روش مقدماتی استانداردی آموزشی است در گروه شغلی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی که شامل مهارت های استخراج مواد موثره گیاهان دارویی توسط دمکردن، استخراج مواد موثره گیاهان دارویی توسط خیساندن، نگهداری صحیح و اصولی اسانس ها، برچسب زنی بر روی بسته های اسانس ها و بکار گیری اسانس های گیاهی پر مصرف بوده که با مشاغلی همچون فروشندگی گیاهان دارویی و تولید کنندگان گیاهان دارویی در ارتباط است.

تعریف اسانس گیری گیاهان از نگاه ویکی پدیا

عطرمایه یا اسانس محلول یا عصارهٔ الکلی همراه با روغن فرار است.اسانس ترکیبی فرار است که مجموعه‌ای از اجزای ترپنی را دارا می‌باشد. اسانس‌ها و سایر مواد معطر گیاهی به وسیله روش‌های مختلفی همچون: استخراج با فشار سرد، تقطیر، استخراج بوسیلهٔ حلال، تقطیر در شرایط خلأ بوسیلهٔ مایکروویو، خیساندن و استخراج با روغن‌ های جاذب از مواد گیاهی استحصال می‌شوند. محصولات حاصل از استخراج معمولاَ به نام‌های عصاره تام (کانکرت)، ابسولوت، پماد یا رزینوئید خوانده شده و اسانس نامیده نمی‌شوند. عنوان «اسانس» فقط برای روغن‌های تقطیر شده یا استخراج شده به کار می رود.

آشنایی با اسانس گیری گیاهان به روش مقدماتی

در طب سنتی ابتدا آشنایی با گیاهان و ویژگی های فیزیکی و شیمیایی آن ها مهم بوده .همچنین شناختن مواد تشکیل دهنده اسانس گیاهان. یادگیری روش های اسانس گیری گیاهان به روش مقدماتی توسط دمکردن،دای جسشن(هضم)،خیساندن(ماسراسیون)و غیره.استفاده از مناسب ترین ظروف و فراهم سازی بهترین شرایط برای نگهداری پس از اسانس گیری گیاهان به روش مقدماتی و توجه به برچسب های مناسب که ویژگی ها و مشخصات اسانس ها را معرفی کند.

آموزش اسانس گیری گیاهان به روش مقدماتی شامل چه مواردی است؟

آموزش اسانس گیری گیاهان و آموزش طب سنتی به روش مقدماتی شامل خارج کردن مواد موثره گیاهان دارویی توسط دمکردن،دای جسشن(هضم)،خیساندن(ماسراسیون).شناخت ویژگی های گیاهان و اسانس گیاهان. روش های نگهداری صحیح و اصولی اسانس گیاهان پس از اسانس گیری گیاهان و انتخاب ظروف مناسب برای نگهداری اسانس گیاهان و توجه به برچسب های مناسب برای اسانس ها.

دوره آموزش اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی کجا برگزار می شود؟

دوره آموزش اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه تخصصی گیاهان دارویی و طب سنتی ورزمان هر ماه برگزار می شود.

مدرک اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی از کجا صادر می شود؟

مدرک اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی می توانند جداگانه اقدام نمایند.

هزینه کلاس اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس آموزش اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد همراه با تخفیف ویژه برای علاقه مندان می باشد.

چگونه در کلاس آموزش اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی ثبت نام نمایم؟

برای شرکت در کلاس آموزش اسانس گیری  گیاهان به روش مقدماتی می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و یا بصورت مراجعه حضوری به آموزشگاه طب سنتی ورزمان داشته باشید.

دوره جامع و کامل آموزش اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي با مدرک معتبر بین المللی

آشنایی با اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي و نحوه ی اجرای آن
اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي یکی از بهترین و مفرح ترین ماساژهای دنیاست زیرا شما در تمام طول اجرای تکنیک های ماساژ از کار خود لذت می برید.برخی از ماسورها اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي با روغن زيتون یا سیاهدانه را بهترین گزینه می دانند اما باید قبل از استفاده از روغن ماساژ با پزشک متخصص مشاوره کرد.تاثیرات اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي برای فلج مغزي ، رفع يبوست ، افزايش قد ، بیماران اوتیسم ، خواب بهتر و یا کودکان بیش فعال در حال تحقیق و بررسی می باشد.

سرفصل های کلاس آموزش اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي چیست ؟

آشنایی با آناتومی و فیزیولوژی بدن
اصول و مبانی مهم اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي
آشنایی با احتیاط ها و ممنوعات اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي
آموزش بهترین سبک و تکنیک های اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي

مدرک کلاس آموزش اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي از کجا صادر می شود؟

مدرک معتبر بین المللی اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي با قابلیت استعلام
شهریه و تخفیف دوره آموزش اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي به چه صورت است ؟
شهریه دوره آموزش اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي طبق نرخ مصوب هر ساله اموزشگاه می باشد.ضمنا تخفیف ویژه برای علاقه مندانی که جز 5 نفر اول لیست ثبت نام باشند لحاظ می گردد.
سایر ویژگی های آموزشگاه ورزمان
مدرسین حرفه ای و تحصیل کرده رشته های ماساژ ، پزشکی و تربیت بدنی
    پرداخت شهریه بصورت اقساط
    فیلم و جزوه های کمک آموزشی
    دسترسی آسان و سریع به مترو و BRT
    امکان شرکت رایگان در کلاس مجدد و رفع اشکال
بعد از گذراندن دوره آموزش اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي در چه جاهایی می توانیم کار کنیم؟
در آغوش گرم خانواده برای دلبندتان
در مراکز تخصصی مرتبط با نوزادان
سایر دوره های مفید در کنار کلاس آموزش اسانس گیري گیاهان به روش مقدماتي که پیشنهاد می کنیم یاد بگیرید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

تماس با ما

تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - پلاک 1393

02166568345

09355209779

تلگرام/ واتسآپ 09193006402

Top