دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشی کاهش یافت.آذر 98

دوره آموزش استخراج روغن از دانه هاي گیاهي به روش مقدماتي با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی استانداردی آموزشی است در گروه شغلی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی که شامل مهارت های شناخت دانه های گیاهی روغنی و خواص آن ها، شناخت تفاوت روغن ها و عصاره ها، کاربرد روغن های دانه ای ، شناخت احتیاطات مصرف و عوارض جانبی روغن ها، روش های اسخراج روغنهای دانه ای می باشد و با مشاغلی همچون فروشندگی گیاهان دارویی و کاربر گیاهان دارویی در ارتباط است.

تعریف استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی از نظر ویکی پدیا

دانه‌های روغنی، به منظور استخراج روغن از دانه آن‌ها پرورش می‌یابند؛ ولی به‌عنوان منبع باارزش پروتئین نیز مطرح هستند و بقایای محصول بعد از روغن‌کشی بدین منظور بکار می‌رود. هم روغن و هم کنجاله به‌همان اندازه اهمیت داشته و احتیاج به‌تجزیه‌های ویژه دارند که دقت در خلوص دانه رقم (کولتیوار) اهمیت دارد. ناخالصی بسیار کمی با سایر مواد ژنتیکی ممکن است کیفیت روغن به‌دست آمده را بشدت پایین آورده یا کنجاله تولیدی از آن‌ها حاوی مواد سمی باشد؛ بنابراین پرورش‌دهندگان بذر می‌بایست دقت ویژه‌ای برای جلوگیری از آمیزش یا آلودگی منابع نامناسب گرده داشته‌باشند.

آشنایی با استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی

طی استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی, دانه ها از شکل اولیه خود به فرآورده روغنی تبدیل میشوند و میتوان از آنها استفاده کرد،مراحل استخراج روغن از دانه های گیاهی عبارتند از:استخراج به منظور جداسازی روغن یا چربی خام،تصفیه فرآورده خام که معمولا طی چندین مرحله صورت می گیرد،اصلاح روغن یا چربی بکر به منظور مناسب تر کردن آن جهت کاربرد نهایی.پس از استخراج روغن از دانه های گیاهی، آنچه باقی می ماند یک کنجاله غنی از پروتئین است که برای تغذیه حیوان یا به عنوان غذای انسان مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی شامل چه مواردی می شود؟

آشنایی با روش های استخراج روغن از دانه های گیاهی که از جمله(با روغن پایه، حرارتی، پرس سرد)می باشد.شناخت روغن ها و خواص آن ها،شناخت دانه های روغنی و انواع آن ها، شناخت تفاوت روغن ها و عصاره ها،و آشنایی با مزایا و معایب انواع روش های استخراج روغن از دانه های گیاهی و احتیاط در مصرف و شناخت عوارض جانبی روغن های دانه ای گیاهی.انتخاب شرایط بسته بندی و ظروف مناسب برای نگهداری روغن های دانه ای گیاهی و استفاده از برچسب های مناسب برای معرفی روغن ها امری ضروری است.پس از استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی می توان این روغن های دانه ای گیاهی را در پزشکی و آرایشی و بهداشتی و ماساژ به کار برد.

دوره آموزش استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی کجا برگزار می شود؟

دوره آموزش استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه تخصصی گیاهان دارویی و طب سنتی ورزمان هر ماه برگزار می شود.

مدرک استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی از کجا صادر می شود؟

مدرک استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی می توانند جداگانه اقدام نمایند.

هزینه کلاس استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس آموزش استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد همراه با تخفیف ویژه برای علاقه مندان می باشد.

چگونه در کلاس آموزش استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی ثبت نام نمایم؟

برای شرکت در کلاس آموزش استخراج روغن از دانه های گیاهی به روش مقدماتی می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و یا بصورت مراجعه حضوری به آموزشگاه طب سنتی ورزمان داشته باشید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

منوی دسترسی

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

Top