دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشی کاهش یافت.آذر 98

دوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

مهارت هاي سبك زندگي سالم براي هر دو جنس و كليه رده هاي سني جهت پيشگيري از عارضه ها و بيماري ها و رويكرد صحيح به عارضه ها و بيماري هاي احتمالي و همچنين حفظ سلامت در چهار بعد جسمي ، رواني، اجتماعي و معنوي و در هر دو بعد زندگي فيزيكي و مجازي.

استاندارد آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی)

مشاور مهارت هاي زندگي سالم شغلي است در حوزه بهداشت و ايمني كه شايستگي هايي از قبيل ارزيابي سلامت،ارزيابي تغذيه سالم، فعاليت جسماني سالم، مشاوره و ارائه الگوي مناسب براساس آب و هوا و محيط، ارزيابي بهداشت فردي و خود مراقبتي جسمي، ارزيابي بهداشت و خودمراقبتي رواني، ارزيابي مسائل اجتماعي و اقتصادي، ارزيابي ازدواج و روابط زوجين، ارزيابي خانه سالم،ارائه الگوي مناسب در زمينه بهداشت سفر، ارائه الگوي مناسب در زمينه پرورش فرزندان، ارائه الگوي مناسب براساس زندگي سالم معنوي، ارائه الگوي مناسب را براساس زندگي سالم مجازي و مشاوره مناسب و آموزش حضوري و مجازي آن براساس تعريف سازمان بهداشت جهاني از سلامت انجام بدهد و با شايستگي هايي از قبيل ارزياب ريسك ايمني و بهداشت شغلي، به كارگيري بهداشت و ايمني در محيط كار، مسوول ارزيابي پوستچر در ارگونومي شغلي در ارتباط مي باشد.

کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم با مدرک فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان آمادگی دارد کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم را با بالاترین کیفیت تدریس زیر نظر اساتید مجرب برگزار نماید.کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم به صورت تئوری و عملی می باشد. آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دوره آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم را با اعطای مدرک بین المللی ماساژ و مدرک فنی و حرفه ای در تمام ماه های سال برگزار می نماید.

کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم(مزاج شناسی) شامل چه مواردی می باشد؟

در دوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) فرد می آموزد که چطور زندگی سالمی بر اساس معیار های مهارت های سالم زیستن از قبیل: سنجش سلامت و تغذيه سالم، فعاليت جسمی سالم و خانه سالم،سنجیدن بهداشت فردي و خود مراقبتي جسمي،روانی،مسائل اجتماعي و اقتصادي، درک شرایط ازدواج و روابط زوجين و غیره می توان ساخت، و در مرحله بعد می آموزد که چطور با استفاده از آموزه های خود به دیگران آموزش حضوری یا مجازی بدهد و یک مشاور مهارت های زندگی سالم برای افراد بر اساس الگوی مناسب در زمینه پرورش فرزندان، در زمينه بهداشت سفر، بر اساس زندگي سالم معنوي و مجازی و بر اساس آب و هوا و محيط باشد.

دوره آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) کجا برگزار می شود؟

دوره آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه تخصصی گیاهان دارویی و طب سنتی ورزمان هر ماه برگزار می شود.

مدرک مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) از کجا صادر می شود؟

مدرک مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) می توانند جداگانه اقدام نمایید.

هزینه کلاس مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد همراه با تخفیف ویژه برای علاقه مندان می باشد.

چگونه در کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) ثبت نام نمایم؟

برای شرکت در کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و یا بصورت مراجعه حضوری به آموزشگاه طب سنتی ورزمان داشته باشید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

منوی دسترسی

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

Top