دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛از ابتدای آذر 98 با توجه به گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشگاه ورزمان کاهش یافت.

دوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

مهارت هاي سبك زندگي سالم براي هر دو جنس و كليه رده هاي سني جهت پيشگيري از عارضه ها و بيماري ها و رويكرد صحيح به عارضه ها و بيماري هاي احتمالي و همچنين حفظ سلامت در چهار بعد جسمي ، رواني، اجتماعي و معنوي و در هر دو بعد زندگي فيزيكي و مجازي.

استاندارد آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی)

مشاور مهارت هاي زندگي سالم شغلي است در حوزه بهداشت و ايمني كه شايستگي هايي از قبيل ارزيابي سلامت،ارزيابي تغذيه سالم، فعاليت جسماني سالم، مشاوره و ارائه الگوي مناسب براساس آب و هوا و محيط، ارزيابي بهداشت فردي و خود مراقبتي جسمي، ارزيابي بهداشت و خودمراقبتي رواني، ارزيابي مسائل اجتماعي و اقتصادي، ارزيابي ازدواج و روابط زوجين، ارزيابي خانه سالم،ارائه الگوي مناسب در زمينه بهداشت سفر، ارائه الگوي مناسب در زمينه پرورش فرزندان، ارائه الگوي مناسب براساس زندگي سالم معنوي، ارائه الگوي مناسب را براساس زندگي سالم مجازي و مشاوره مناسب و آموزش حضوري و مجازي آن براساس تعريف سازمان بهداشت جهاني از سلامت انجام بدهد و با شايستگي هايي از قبيل ارزياب ريسك ايمني و بهداشت شغلي، به كارگيري بهداشت و ايمني در محيط كار، مسوول ارزيابي پوستچر در ارگونومي شغلي در ارتباط مي باشد.

کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم با مدرک فنی و حرفه ای

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان آمادگی دارد کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم را با بالاترین کیفیت تدریس زیر نظر اساتید مجرب برگزار نماید.کلاس آموزش طب سنتی و مشاور مهارت های زندگی سالم به صورت تئوری و عملی می باشد. آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دوره آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم را با اعطای مدرک بین المللی ماساژ و مدرک فنی و حرفه ای در تمام ماه های سال برگزار می نماید.

کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم(مزاج شناسی) شامل چه مواردی می باشد؟

در دوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) فرد می آموزد که چطور زندگی سالمی بر اساس معیار های مهارت های سالم زیستن از قبیل: سنجش سلامت و تغذيه سالم، فعاليت جسمی سالم و خانه سالم،سنجیدن بهداشت فردي و خود مراقبتي جسمي،روانی،مسائل اجتماعي و اقتصادي، درک شرایط ازدواج و روابط زوجين و غیره می توان ساخت، و در مرحله بعد می آموزد که چطور با استفاده از آموزه های خود به دیگران آموزش حضوری یا مجازی بدهد و یک مشاور مهارت های زندگی سالم برای افراد بر اساس الگوی مناسب در زمینه پرورش فرزندان، در زمينه بهداشت سفر، بر اساس زندگي سالم معنوي و مجازی و بر اساس آب و هوا و محيط باشد.

دوره آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) کجا برگزار می شود؟

دوره آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه تخصصی گیاهان دارویی و طب سنتی ورزمان هر ماه برگزار می شود.

مدرک مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) از کجا صادر می شود؟

مدرک مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) می توانند جداگانه اقدام نمایید.

هزینه کلاس مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد همراه با تخفیف ویژه برای علاقه مندان می باشد.

چگونه در کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) ثبت نام نمایم؟

برای شرکت در کلاس آموزش مشاور مهارت های زندگی سالم (مزاج شناسی) می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و یا بصورت مراجعه حضوری به آموزشگاه طب سنتی ورزمان داشته باشید.

دوره جامع و کامل آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) با مدرک معتبر بین المللی

آشنایی با مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) و نحوه ی اجرای آن
مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) یکی از بهترین و مفرح ترین ماساژهای دنیاست زیرا شما در تمام طول اجرای تکنیک های ماساژ از کار خود لذت می برید.برخی از ماسورها مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) با روغن زيتون یا سیاهدانه را بهترین گزینه می دانند اما باید قبل از استفاده از روغن ماساژ با پزشک متخصص مشاوره کرد.تاثیرات مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) برای فلج مغزي ، رفع يبوست ، افزايش قد ، بیماران اوتیسم ، خواب بهتر و یا کودکان بیش فعال در حال تحقیق و بررسی می باشد.

سرفصل های کلاس آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) چیست ؟

آشنایی با آناتومی و فیزیولوژی بدن
اصول و مبانی مهم مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی)
آشنایی با احتیاط ها و ممنوعات مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی)
آموزش بهترین سبک و تکنیک های مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی)

مدرک کلاس آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) از کجا صادر می شود؟

مدرک معتبر بین المللی مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) با قابلیت استعلام
شهریه و تخفیف دوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) به چه صورت است ؟
شهریه دوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) طبق نرخ مصوب هر ساله اموزشگاه می باشد.ضمنا تخفیف ویژه برای علاقه مندانی که جز 5 نفر اول لیست ثبت نام باشند لحاظ می گردد.
سایر ویژگی های آموزشگاه ورزمان
مدرسین حرفه ای و تحصیل کرده رشته های ماساژ ، پزشکی و تربیت بدنی
    پرداخت شهریه بصورت اقساط
    فیلم و جزوه های کمک آموزشی
    دسترسی آسان و سریع به مترو و BRT
    امکان شرکت رایگان در کلاس مجدد و رفع اشکال
بعد از گذراندن دوره آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) در چه جاهایی می توانیم کار کنیم؟
در آغوش گرم خانواده برای دلبندتان
در مراکز تخصصی مرتبط با نوزادان
سایر دوره های مفید در کنار کلاس آموزش مشاور مهارت سبک زندگی سالم (مزاج شناسی) که پیشنهاد می کنیم یاد بگیرید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

تماس با ما

تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - پلاک 1393

02166568345

09355209779

تلگرام/ واتسآپ 09193006402

Top