دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشی کاهش یافت.آذر 98

دوره آموزش مهارت های سالم زیستن با مدرک بین المللی فنی و حرفه ای

شخص از عهده مهارت هایي از قبیل بهداشت فردي، تامین محیط بهداشتي در خانه، حفاظت از محیط زیست،تنظیم برنامه غذایي، بکارگیري اصول بهداشت غذا،تأمین شرایط مناسب بهداشت رواني، تخصیص علائم اولیه بیماریهاي شایع، آموزش بهداشت، انجام كمک هاي اولیه، مراقبت از مادر و كودک،مراقبت هاي دوران بلوغ و سالمندي در خانه برآید.

مهارت های سالم زیستن یعنی چه

سالم زیستن به این معنا نیست که ما تنها سلامت جسم خود را در نظر گرفته و شرایطی را فراهم کنیم که فقط از نظر جسمی مشکلی نداشته باشیم، بلکه مهارت های سالم زیستن و یا سلامت زندگی کردن یعنی تامین رفاه کامل جسمی،روانی،اجتماعی و اقتصادی برای یک انسان. در مفهوم دیگر سالم زیستن یعنی نداشتن هیچ گونه مشکل روانی ،اجتماعی ،اقتصادی و سلامت جسمانی برای هر فرد در جامعه. به طور مثال گاهی حتی یک فرد معلول را می توانید ببینید در حالی که سلامت جسمانی ندارد ولی از زندگی شاد و سالمی برخوردار است و مهارت های سالم زیستن را خوب می داند، در حالی که اطرافیان او را سالم نمی دانند.

کلاس آموزش مهارت های سالم زیستن با مدرک فنی و حرفه ای در آموزشگاه ورزمان

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان آمادگی دارد کلاس آموزش مهارت های سالم زیستن را با بالاترین کیفیت تدریس زیر نظر اساتید مجرب برگزار نماید.کلاس آموزش مهارت های سالم زیستن به صورت تئوری و عملی می باشد. آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان دوره آموزش مهارت های سالم زیستن را با اعطای مدرک بین المللی و مدرک فنی و حرفه ای در تمام ماه های سال برگزار می نماید.

آموزش مهارت های سالم زیستن شامل چه مواردی می شود؟

در کلاس آموزش مهارت های سالم زیستن فرد می آموزد که مهارت هایی مانند رعایت بهداشت فردی و فراهم کردن محیط زندگی بهداشتی، همچنین برنامه غذایی و بهداشتی داشته باشد.بکارگیری اصول بهداشتی در محیط زیست،شناخت علائم اولیه بیماری های شایع و آموزش بهداشت و انجام کمک های اولیه بخش دیگری از آموزش مهارت های سالم زیستن می باشد.همچنین آموزش مراقبت از خود و دیگران مانند مادر و کودک،سالمندان و نوجوانانی که در سن بلوغ هستند را در کلاس آموزش مهارت های سالم زیستن می آموزید.

دوره آموزش مهارت های سالم زیستن کجا برگزار می شود؟

دوره آموزش مهارت های سالم زیستن زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه تخصصی گیاهان دارویی و طب سنتی ورزمان هر ماه برگزار می شود.

مدرک مهارت های سالم زیستن از کجا صادر می شود؟

مدرک مهارت های سالم زیستن از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی مهارت های سالم زیستن می توانند جداگانه اقدام نمایید.

هزینه کلاس مهارت های سالم زیستن چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس آموزش مهارت های سالم زیستن طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد همراه با تخفیف ویژه برای علاقه مندان می باشد.

چگونه در کلاس آموزش مهارت های سالم زیستن ثبت نام نمایم؟

برای شرکت در کلاس آموزش مهارت های سالم زیستن می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و یا بصورت مراجعه حضوری به آموزشگاه طب سنتی ورزمان داشته باشید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

منوی دسترسی

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

Top