دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشی کاهش یافت.آذر 98

دوره آموزش فروشنده عرقیات گیاهی با مدرک فنی و حرفه ای بین المللی

فروشنده عرقيات گياهي شغلي است كه با توجه به كيفيت عرقيات گياهي اقدام به خريد و بسته بندي محصول نموده و از محل فروشگاه جهت عرضه و ارايه عرقيات گياهي به مشتريان استفاده ميكند. ضمناً قادر است مسايل مالي، بانكي و قضايي خود را پيگيري نمايد.

تعریف استاندارد فروشنده عرقیات گیاهی

فروشنده عرقيات گياهي شغلي است ازگروه فناوری راهبردي  سلامت،طب ایرانیو گیاهان دارویی که دارای شایستگی هایی ازقبيل:بررسی انواع مختلف عرقیات گیاهی .بررسی نیازها و ویژگی های بازار .اریابی کیفیت .درجه بندی وتعیین تقلبات عرقیات گیاهی.خرید عرقیات گیاهی .بسته بندی عرقیات گیاهی. نگهداری و حمل و نقل عرقیات گیاهی . ارتباطات با مشتری و خریدار عرقیات گیاهی .بهره گیری از تسهیلات نظام بانکی در خرید و فروش عرقیات گیاهی .دکوراسیون فروشگاه عرقیات گیاهی .فروش عرقیات گیاهی. تهیه ی ابزارات اطلاع رسانی .تهیه طرح کسب و کار فروشندگی عرقیات گیاهی.انجام امور قضایی برای پیگیری خواست ها و مطالبات و با مشاغلی از قبیل : بازاریاب گیاهاتن دارویی.مدیرفروش شرکت بازرگانی گیاهان دارویی.فروشندگان گیاهان دارویی.مدیر تبلیغات شرکت بازرگانی و ارزیاب گمرک گیاهان دارویی در ارتباط است.

دوره آموزش فروشنده عرقیات گیاهی شامل چه مواردی می باشد؟

در دوره آموزش فروشنده عرقیات گیاهی شما انواع مختلف عرقيات گياهي را می شناسید.و با شناخت نیاز ها و ویزگی های بازار بر اساس کیفیت و درجه بندی عرقیات گیاهی خرید می کنید.با شرایط مناسب برای نگهداری و حمل و نقل عرقیات گیاهی و بسته بندی آن ها آشنا می شوید. می توانید فروشگاه خود را با بهترین دکوراسیون راه اندازی کنید و محصولات خود را بفروشید.البته ارتباط با مشتری و خریدار عرقیات گیاهی را هم با ما یاد بگیرید.در ضمن می توانید از تسهیلات بانکی در خرید  فروش عرقیات گیاهی استفاده کنید.و در نهایت از ابزارهای اطلاع رسانی مانند (بروشود،نشریه و ...)حتما استفاده کنید.

دوره آموزش فروشنده عرقیات گیاهی کجا برگزار می شود؟

دوره آموزش فروشنده عرقیات گیاهی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه تخصصی گیاهان دارویی و طب سنتی ورزمان هر ماه برگزار می شود.

مدرک فروشنده عرقیات گیاهی از کجا صادر می شود؟

مدرک فروشنده عرقیات گیاهی از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی فروشنده عرقیات گیاهی می توانند جداگانه اقدام نمایید.

هزینه کلاس فروشنده عرقیات گیاهی چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس آموزش فروشنده عرقیات گیاهی طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد همراه با تخفیف ویژه برای علاقه مندان می باشد.

چگونه در کلاس آموزش فروشنده عرقیات گیاهی ثبت نام نمایم؟

برای شرکت در کلاس آموزش فروشنده عرقیات گیاهی می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و یا بصورت مراجعه حضوری به آموزشگاه طب سنتی ورزمان داشته باشید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

منوی دسترسی

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

Top