دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشی کاهش یافت.آذر 98

دوره آموزش انباردار گیاهان دارویی با مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای

انبارداري گیاهان دارویی شايستگي است است از حوزه طب سنتي و حرفه گياهان داررويي كه داراي شايستگي هاي از جمله حفظ شرايط انبار براي نگه داري گیاهان دارویی(دما رطوبت نور) ، چيدمان گياهان دارویی ورودي به انبار ، استفاده از نرم افزار هاي گياهان دارويي ، انبار گرداني و چك كردن تاريخ انقضاي گیاهان دارویی و تهيه ليست داروهاي مرجوعي بوده كه با شغلهايي از جمله طبيب طب سنتي عشاب در ارتباط است.

انباردار گیاهان دارویی چیست

پس از برداشت گیاهان دارویی و بسته بندی آن ها فراهم کردن شرایط نگهداری بسیار مهم بوده. وظیفه انباردار گیاهان دارویی فراهم کردن این شرایط است، از جمله چیدمان گیاهان دارویی که مرتب بودن و دارای دسترسی آسان باشند، آشنایی با نرم افزار های انبارداری و تهیه لیست از تمام محصولات و وارد کردن اطلاعات در این نرم افزارها،همچنین هر ماه اطلاع از ورودی و خروجی انبار داشته باشد و تاریخ انقضا محصولات را چک کند.

دوره آموزش انباردار گیاهان دارویی شامل چه مواردی می باشد؟

در دوره آموزش انباردار گیاهان دارویی توانايي شناسايي و جمع آوري گياهان دارويي و شناخت خواص و کاربرد گیاهان دارویی را کسب می کنید.شرایط نگه داری مناسب گیاهان دارویی از نظر (دما،رطوبت و نور) در انبار و چیدمان مناسب بر اساس(وزن و شکل ظاهری،تاریخ انقضا و میزان فروش و دسترسی سریع به محصولات)،تهیه لیست از ورود و خروج گیاهان دارویی به انبار به صورت هفتگی یا ماهانه و چک کردن تاریخ انقضا محصولات،آشنایی با نرم افزارهای انبارداری و وارد کردن اطلاعات به نرم افزار ها و تهیه گزارش از تمام اطلاعات، بازاريابي و فروش و بسته بندي و ارسال محصول موارد دیگری از آموزش انبار دار گیاهان دارویی می باشد.

دوره آموزش انباردار گیاهان دارویی کجا برگزار می شود؟

دوره آموزش انباردار گیاهان دارويي زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه تخصصی گیاهان دارویی و طب سنتی ورزمان هر ماه برگزار می شود.

مدرک انباردار گیاهان دارويي از کجا صادر می شود؟

مدرک انباردار گیاهان دارويي از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و علاقه مندان به دریافت گواهینامه بین المللی انباردار گیاهان دارويي می توانند جداگانه اقدام نمایند.

هزینه کلاس انباردار گیاهان دارويي چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس آموزش انباردار گیاهان دارويي طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد همراه با تخفیف ویژه برای علاقه مندان می باشد.

چگونه در کلاس آموزش انباردار گیاهان دارويي ثبت نام نمایم؟

برای شرکت در کلاس آموزش انباردار گیاهان دارويي می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید و یا بصورت مراجعه حضوری به آموزشگاه طب سنتی ورزمان داشته باشید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

منوی دسترسی

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

Top