آمارآموزش طب سنتی - ورزمان

تماس از 9 صبح الی 18 (02186026049 - 09355209779)

آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور 14293

 

 

ماساژ,آموزش ماساژ,ورزمان

مشاور مهارت هاي زندگي سالم شغلي است در حوزه بهداشت و ايمني كه شايستگي هايي از قبيل ارزيابي سلامت،ارزيابي تغذيه سالم، فعاليت جسماني

شخص از عهده مهارتهایي از قبیل بهداشت فردي، تامین محیط بهداشتي در خانه، حفاظت از محیط زیستت،تنظیم برنامه غذایي، بکارگیري اصول بهداشت غذا،

 استاندارد شغل : مشخصات شايستگي ها و توانمنديهاي مورد نياز براي عملكرد موثر در محیط کار راگویند که در بعضی از موارد استاندارد حرفه ای نیز گفته می شود.

شغل استاندارد :مشخصات شایستگی ها و توانمندی ها ی مورد نیاز برای عملکرد موثر در محیط کار را گوینددر بعضی از موارد استاندارد حرفه ای نیز گفته می شود.

 استاندارد شغل : مشخصات شايستگيها و توانمنديهاي مورد نياز براي عملكردموثر در محیط کار را گویند در بعضی از موارد استاندارد حرفه ای نیز گفته می شود.

استاندارد شغل : مشخصات شايستگيها و توانمنديهاي مورد نياز براي عملكرد موثر  در محیط کار را گویند در بعضی از موارد استاندارد حرفه ای نیز گفته میشود.

استانداردشغل:مشخصات شايستگي ها و توانمندي هاي مورد نياز براي عملكرد موثر در محيط كار را گويند در بعضي از موارد استاندارد حرفه اي نيز گفته می شود.

 استاندارد شغل : مشخصات شايستگي ها و توانمنديهاي مورد نياز براي عملكرد موثر در محیط کار راگویند که در بعضی از موارد استاندارد حرفه ای نیز گفته می شود.

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.آموزشگاه ورزمان با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای توسط یکی از بهترین ماسورهای ایران آقای فرشاد فرجوند تاسیس گشته است و نماینده آموزش موسسات آموزشی از کشورهای چین ، هند ، تایلند و انکلیس و کانادا می باشد.

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

آی دی در شبکه های اجتماعی

#VarzmanCom

Top