درباره ما

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان به همت و تلاش آقای فرشاد فرجوند در بهار زیبای سال 1397 تاسیس شد.فرشاد فرجوند بعد از سالها فعالیت در عرصه ماساژ و سابقه فعالیت در تیم های ملی مختلف ورزشی در بالاترین سطح نظیر وزنه برداری ، قایقرانی و دو و میدانی و ... ایده راه اندازی مرکز تخصصی آموزش ماساژ برای علاقه مندان به رشته ماساژ را به واقعیت تبدیل نمود و آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان را تاسیس نمود و هم اکنون علاوه بر ماساژ در رشته های طب سنتی، گیاهان داروئی ، پوست و زیبائی دوره های آموزشی با مجوز و مدرک رسمی فنی و حرفه ای برگزار می نماید.

ورزمان یعنی چی؟

ورزمان یعنی ماساژ و حرکات دست روی بدن که در فرهنگستان ادب فارسی ایرانیزه شده است؛ دلیل انتخاب این نام هم شروع فعالیت آموزشگاه با رشته ماساژ که تخصص اصلی موسس آموزشگاه نیز بوده است می باشد و در ادامه سایر رشته ها به دوره های آموزشی اضافه شده است.

ورزمان زیر نظر کجاست؟

آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و تمام مدارک صادر شده توسط این موسسه از خود سازمان می باشد و البته با نهادهای معتبر داخلی و خارجی نیز برای برگزاری دوره های آموزشی همکاری هایی نیز داریم.

در مورد کلاس های آموزشی ورزمان

ورزمان با اتکا به فاکتور تجربه و علم سعی در ارائه خدمات متفاوتی برای هنرجویان دارد شاید به همین دلیل باشد که این خانواده هر روز بزرگ و بزرگتر می شود.هم اینک اموزشگاه ورزمان با توسعه فعالیت های خود در رشته های گیاهان داروئی و طب سنتی و پوست و زیبائی Skin Care نیز دارای مجوز رسمی برگزاری دوره های آموزشی می باشد. آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان دارای مدرسین و مدیرانی است که با بیش از ده سال تجربه در فضای ماساژ ، طب سنتی و پوست زیبائی کشور چه به عنوان مدرس حضور فعالی داشته اند.
وقتی در کلاس های اموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان شرکت می کنید متوجه می شوید که مدرسین شما تا چه سطحی در اجرای تکنیک ها و علوم مهارت دارند و در همان جلسه اول خیالتان برای یک دوره یادگیری کامل راحت خواهد شد.آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان دارای امکانات متنوع آموزشی برای هنرجویان می باشد و سعی داشته است در زمینه آموزش ماساژ ، طب سنتی ، پوست و زیبائی بالاترین امکانات جانبی را چه در زمینه ابزار کمک آموزشی نظیر ویدئو پروژکتور و یا وسایل فنی مانند روغن و تخت را رایگان در اختیار هنرجویان قرار دهد.ابزار و وسایل کمک آموزشی رکن جدایی ناپذیر یادگیری هستند و به همین علت بهتر دیدیم در این مورد برای هنرجو چیزی کم نزاریم.

ورزمان یک خانواده است

کلاسهای آموزشی در موسسه ورزمان در محیطی دوستانه برگزار می شود. آموزشگاه ورزمان شهریه را مصوب نرخ سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهد کرد و هیچ مبلغ اضافی از هنرجو دریافت نخواهد کرد.در واقع ما خودمان را جای هنرجو قرار می دهیم و سعی می کنیم شرایط هنرجویی که برای ورود به بازار کار با هزار امید هزینه می کند را درک کنیم.به هنرجو تضمین می دهیم آموزش حرفه ای با ما و سعی و تلاش و پشتکار با وی.این فرمول موفقیت هنرجو است.همچنین اگر یار وفادار ما باشید می توانید برای خرید وسایل و شرکت در دوره های آموزشی بعدی از ما هدایای استثنایی دریافت کنید و همچنین امکان پرداخت شهریه بصورت نقد و اقساط نیز در آموزشگاه ورزمان مهیا می باشد.

تیم مدرسین ورزمان

مدرسین ماساژ آموزشگاه ورزمان متعهد به به اجرای کلیه آموزش های مندرج در استانداردهای فنی و حرفه ای هستند و چیزی کمتر نخواهند گفت بلکه بیشتر نیز می بایست به هنرجو یاد بدهند. مدرسین تیم آموزشگاه ورزمان دارای شرایط فوق حرفه ای از لحاظ تجربه و علم هستند.مدرسین ورزمان دارای مدارک دانشگاهی مرتبط هستند و سالیان سال هست که در زمینه آموزش در فدراسیون پزشکی ورزشی ، سازمان فنی و حرفه ای و شهرداری و . . . فعال می باشند.

شرایط ویژه آموزش در ورزمان

ورزمان سعی دارد برای هنرجو یک تجربه شیرین از دوره آموزشی به یادگار بگذارد.از جای گذاری آموزشگاه که سعی شده است نزدیک به وسایل نقلیه عمومی باشد تا پذیرایی میان وعده که شاید ساده ترین نکات در برگزاری یک دوره آموزشی باشند سعی شده است راحتی و رضایت هنرجو لحاظ شود.همچنین با توجه به مشکلات اقتصادی موجود شرایط پرداخت ویژه برای هنرجویان به صورت نقد و اقساط در نظر گرفته شده است.

سخن پایانی

رزومه و رضایت هنرجویان آموزشگاه ورزمان نشان می دهد که تا به امروز سعی و تلاش مدیریت آموزشگاه بی اثر نبوده است اما بر این باوریم همچنان نیاز به کسب تجربه و نظرات ارزشمند شما همراهان داریم.

برای مشاهده راه های ارتباطی با آموزشگاه ورزمان کلیک کنید

این عناوین را هم بخوانید