دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛ با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشی کاهش یافت.آذر 98

موسسه پوست و زیبائی ورزمان آموزشگاه تخصصی آموزش انواع دوره های پوست و زیبائی و مراقبت های پوستی Skin Care و دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور می باشد که مدارک ماساژ معتبر بین المللی فنی و حرفه ای با قابلیت استعلام دارا می باشد را به هنرجویان اعطا می نماید و در بیش از 150 کشور دنیا دارای اعتبار می باشد.دوره های آموزشی پوست و زیبائی و مراقبت های پوستی skin Care آموزشگاه ورزمان توسط اساتید حرفه ای که دارای تحصیلات مرتبط با  پوست و زیبائی و مراقبت های پوستی skin Care و سابقه فعالیت در کلینیک های پوست و دانشگاه های پوست و زیبائی را دارند تدریس می شود . همچنین قیمت دوره های  پوست و زیبائی و مراقبت های پوستی skin Care طبق تعرفه رسمی سازمان فنی و حرفه ای می باشد و می توانید در زمان های مختلف از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.نگران یادگیری نباشید چون شرکت در کلاس های آموزش  پوست و زیبائی و مراقبت های پوستی skin Care مجدد رایگان و کلاس های رفع اشکال نیز بصورت 99 ساله رایگان می باشد.

استاندارد شغل:مشخصات شایستگی ها و توانمندی های مورد نیاز  برای عملکرد موثر درمحیط کار را گویند در بعضی از موارد استاندارد حرفه ای نیز گفته میشود.

تعریف دقیق استاندارد اصلاحی: منشی پزشکی درجه 1 شغلی است که در آن فرد شایستگی اجرای مسءولیت های کلی مربوط  به اداره امور مربوط به منشی بخش پذیرش و ترخیص بیمار تحویل بیماران به بخشهای دیگر بیمارستانی  مرتب نمودن پرونده ی بیماران آماده سازی پرونده های بیماران  جهت ویزیت پزشکان  آماده کردن لیست غذایی بیماران  انبارداری بخش و برخورد محترمانه با ارباب رجوع را داشته باشد.

تعریف دقیق استاندارد(اصلاحی):منشی پزشکی درجه 2 شغلی است که فرد در آن برخورد شایستگی محترمانه  با ارباب رجوع و رسیدگی به امور ارباب رجوع داشته باشد و بتواند مشءولیتهای کلی مربوط به اداره ی مطب را به عنوان  یک واحد درمانی .اجتماعی  و اقتصادی  از قبیل  دادن نوبت  به بیماران کنترل امور مالی مطب  تنظیم روزانه  برنامه های مطب را انجام دهد.

استاندارد شغل :مشخصات شايستگي ها و توانمندي هاي مورد نياز براي عملكرد موثر در محيط كار را گويند در بعضي از موارد ا ستاندارد حرفه اي نيز گفته مي شود.

استاندارد شغل :مشخصات شايستگي ها و توانمندي هاي مورد نياز براي عملكرد موثر در محيط كار را گويند در بعضي از موارد استاندارد حرفه اي نيز گفته مي شود.

استاندارد شغل :مشخصات شايستگي ها و توانمندي هاي مورد نياز براي عملكرد موثر در محيط كار را گويند در بعضي از موارد ا ستاندارد حرفه اي نيز گفته مي شود.

 

استاندارد شغل : مشخصات شايستگي ها و توانمندي هاي مورد نياز براي عملكرد موثر در محيط كار را گويند در بعضي از موارد استاندارد حرفه اي نيز گفته مي شود

مشاوره در مراقبت هاي پوست، مو، زيبايي و تناسب اندام شايستگي است در حوزه بهداشت و ايمني كه شايستگي هايي از قبيل استريل كردن وسايل قبل از شروع كار، مشاوره با مراجعه كننده و مشتري، آناليز پوست، آماده سازي پوست مشتري، لايه برداري پوست، رفع خطوط سطحي و عمقي پوست، ترميم مو، رفع موهاي زائد، رفع زائده هاي پوستي،رفع چاقي موضعي و غير موضعي را انجام بدهد.

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

منوی دسترسی

تماس با ما

ایران - تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - نرسیده به اسکندری - پلاک 1393

شماره تماس

02166568345

09355209779

Top