دارای شماره ثبت 19972 و مجوز رسمی از فنی و حرفه ای

پشتیبانی : 09355209779-02166568345

هنرجوی گرامی ؛از ابتدای آذر 98 با توجه به گرانی بنزین و سایر کالاهای اساسی ، شهریه های آموزشگاه ورزمان کاهش یافت.

آموزش ماساژ اندام تناسلی زن در ایران داریم؟

همانطور که اطلاع دارید در ایران مراکز فنی و حرفه ای و سایر ارگان ها دوره های آموزشی ماساژ برگزار می شود.کلاس های آموزش ماساژ بر اساس سبک های تعریف شده تدریس می شوند و معمولا ماساژ نواحی خاص از بدن یا قسمت های بدن مانند کمر و دست و پا دارای مدرک معتبر ماساژ از سازمان فنی و حرفه ای نیستند.

آموزش ماساژ اندام تناسلی زن چه کار می کند ؟

متمرکز بر تحریک اعصاب که در اندام جنسی قرار دارد، برای ایجاد راه های جدید احساس عاشقانه میان زن و شوهر می توان از ماساژهای خاص مربوط به این نواحی استفاده کرد و پیام های عصبی را به مغز فرستاد. دکتر راشل می گوید: "در جلسه آموزش ماساژ اندام تناسلی زن، چیزهای زیادی می توانند اتفاق بیفتند."معمولا این است که از بین بردن هر بلوک در بدن فرد برای باز کردن راه برای بیشتر انرژی جنسی را از طریق جریان است."این شیوه ماساژ برای افراد خاص و حتما باید توسط پزشک متخصص به زوجین اموزش داده شود.

آموزش ماساژ اندام تناسلی زن یا ماساژ واژینال را که در اینترنت سرچ کنید فقط تعداد زیادی مقاله در این رابطه می توانید مشاهده نمایید که هر کدام به بررسی و عملکرد ماساژ در زوجین می پردازد.اما برخی از افراد فکر می کنند برای یادگیری ماساژ اندام تناسلی زن می توانند در دوره های اموزش ماساژ شرکت نمایند.باید مطلع باشید که هیچ دوره اموزش ماساژ اندام تناسلی زن در ایران وجود ندارد و برگزاری کلاس های آموزش ماساژ اینچنینی خلاف مقررات سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.اجرای تکنیک های ماساژ ریلکسی روی بدن می تواند گزینه بسیار مناسب تری برای لذت بردن از رابطه میان زن و شوهر می باشد.اگر احساس و حس عمیقی میان دو نفر برقرار شود با آسانترین تکنیک های ماساژ نیز می توان لحظات خوشی را داشت.

حتما بخوانید:آموزش ماساژ بدن زن و سه نکته مهم 

تذکر مهم در رابطه با آموزش ماساژ اندام تناسلی زن

هیچ گاه از طریق تبلیغات شبکه های مجازی نسبت به دریافت این گونه ماساژ از ماسور ننماید.به لحاظ قانونی و شرعی ماسور نمی تواند همچین خدماتی ارائه نماید و این کار خلاف قانون جمهوری اسلامی ایران می باشد.تا به حال پلیس محترم فتا گزارشات زیادی از دستگیری ماسورهایی که اقدام به تبلیغ و انجام این شیوه از ماساژ نموده اند را منتشر کرده است و مخاطبان ماساژ نباید به هیچ عنوان فریب این افراد را بخورند زیرا عواقف جبران ناپذیری دارد و اصلا همچین دوره آموزشی ماساژ اندام تناسلی زن در ایران وجود ندارد.

امیدواریم نظام اجرای ماساژ در کشور در چهار چوب درست قرار بگیرد و همچین افراد کلاه بردار و شیادی نتوانند شخصیت جامعه ماساژ را زیر سوال ببرند.

پیشنهاد ویژه:ماساژ صورت تصویری و نکات مهمی که نمی دانید 

 لطفا نظرات وسوالات خود را با ما در میان بگذارید:

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ورزمان را بشناسید

ورزمان به معنی ماساژ در فرهنگستان زبان و ادب پارسی به ثبت رسیده است.در حال حاضر شما در سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشید.این موسسه با هدف ترویج علوم مرتبط با سلامتی و درمان های طبیعی مانند ماساژ ، طب سنتی و پوست و زیبایی تاسیس شده است.

تماس با ما

تهران - اتوبان نواب شمال -  میدان جمهوری - خیابان جمهوری - پلاک 1393

02166568345

09355209779

تلگرام/ واتسآپ 09193006402

Top