درآمد شغل ماساژ چقدر است؟
مطلب ویژه

احتمالا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که وقتی برای اولین در خیابان ها و یا سایت های اینترنتی تبلیغات مربوط به ارائه خدمات ماساژ را مشاهده نموده اید.مطمئنا سوال پیش خواهد آمد که به راستی در یک جلسه ماساژ 20 دقیقه ای تا ۲ ساعت چه اتفاقی رخ می دهد همچین مبالغی دریافت می شود و ماسور چه کاری را انجام میدهد که درآمد بالایی دارد.شاید کمی حس کنکاویتان تحریک شود و بخواهید بدانید درآمد شغل ماساژ چقدر است.با ما همراه باشید.ماساژ در دنیای امروز یکی از مشاغل بسیار پردرآمد می باشد و سالیانه افراد بسیاری در دوره های آموزشی ماساژ شرکت می نماید و پس از کسب مدارک معتبر ماساژ وارد بازار کار می شوند.اما نکته مهم موفقیت در شغل ماساژ است و اینکه شما بتوانید درآمد خود را روز به روز بالاتر ببرید.ساده به شما می گویم درامد عالی در ماساژ نیاز به فرمول خاصی ندارد و شما فقط باید رضایت مشتری را جلب نمایید.همین.

هزینه آموزش ماساژ و درآمد شغل ماساژ هزینه آموزش ماساژ در کشور بسیار متغیر می باشد هزینه آموزش و پرورش در حال حاضر از ۱۰۰ هزار تومان تا چندین میلیون تومان متغیر می باشد اما باید این نکته را به خاطر داشته باشید که دوره های ارزان قیمت نمی‌توانند برای شما درآمد بالای چندین میلیون تومان در ماه به همراه داشته باشند.دلیل نیز بسیار مشخص است . افراد تازه کار که اشتباهی به کار ماساژ وارد می شوند و نمی توانند خدمات ماساژ دهند گاها اقدام به آموزش ماساژ می نمایند و دیگر تا آخر قصه مشخص است.کلاس های چند هفته ای بسیار مناسب تر از کلاس های یک تا دو روزه است هر چند افرادی که تایم کمی برای یادگیری ماساژ دارند به شرط تمرین و داشتن مدرس عالی می توانند دوره های آموزش ماساژ را فشرده بگذرانند. هزینه یادگیری ماساژ معمولاً بین ۸۰۰ تا یک میلیون پانصد هزار تومان طبق مصوبه سال ۱۳۹۷ سازمان فنی و حرفه ای می باشد در دوره های ۵۰ تا ۲۰۰ ساعت در موسسات آموزشگاه آزاد زیر نظر فنی و حرفه ای برگزار می شود.
هزینه صدور مدرک ماساژ چقدر است؟ سازمان فنی و حرفه ای کل کشور در حال حاضر متولی اصلی برگزاری دوره های آموزشی ماساژ می باشد و کلاس های آموزشی ماساژ با قیمت مناسب برای هنرجویان برگزار می نماید.می توانید با خیال راحت در کلاس های آموزشگاه های آزاد ماساژ سراسر کشور شرکت نمایید و با کمترین هزینه مدرک ماساژ را دریافت نمایید.اگر می خواهید در شغل ماساژ به موفقیت برسید و درآمد کسب کنید بهتر است دریک دوره کامل ماساژ شرکت نمایید و گواهینامه استاندارد کاربر ماساژ را دریافت کنید .شما با دریافت گواهینامه کاربر ماساژ می توانید نسبت به تاسیس خانه ماساژ یا مرکز ماساژ اقدام نمایید همچنین این گواهینامه مورد تأیید کشورهای اتحادیه جهانی کار می باشد.
هزینه ابزار و وسایل ماساژ چقدر است؟ برای اجرای تکنیکهای ماساژ نیاز زیادی به وسایل و ابزار ماساژ ندارید. هزینه تهیه و تدارک ابزار ماساژ معمولاً بسیار کم است و شما می توانید این ابزار را با قیمت مناسب از فروشگاه های مخصوص ماساژ تهیه نمایید.برای شروع کار ماساژ نیاز به یک تخت ماساژ و یک عدد روغن ماساژ دارید.البته چنانچه در مراکز ماساژ خدماتی متنوعی از دیگر سبک ها ارائه می دهید می بایست وسایل ماساژ بیشتری تهیه نمایید.با ارائه خدمات ماساژ به چند مشتری اول خود می توانید هزینه تمام وسایل خود را دربیاورید.
حقوق و درآمد ماساژور چگونه محاسبه می شود؟ قیمت یک جلسه ماساژ بسیار متغیر است اما در حال حاضر هزینه یک جلسه ماساژ ریلکسی از 60 تا 300 و یک جلسه ماساژ درمانی از 120 تا 400 هزار تومان دریافت می شود.البته رقم های بالا برای ماسورهای متبحر و حرفه ای است.معمولا حقوق و دستمزد ماساژور به صورت ۵۰ به ۵۰ بین ماساژور و کارفرما تقسیم می گردد و اگر ماساژور دارای توانایی زیادی باشد و مشتری از قبل داشته باشد درصد بیشتری می گیرد .اگر فکر میکنید برای کار ماساژ مناسب هستید یا خیر در ابتدا به شما توصیه می‌کنم تا با تماشای یک فیلم ماساژ ساده با روغن ابتدا تکنیک های آن را بر روی یکی از آشنایان خود انجام دهید و اگر خسته نشدید و احساس رضایت داشتید شروع به یادگیری آموزش ماساژ نمایید.باید عاشق ماساژ ماساژ دادن باشید و انرژی از مشتری خود بگیرید.
چگونه با ماساژ به درامد بالا برسم؟ با علاقه وارد ماساژ شوید.سریع به نتیجه نمی رسید مگر اینکه از قبل مشتری های زیادی داشته باشید.مطالعه و تمرین داشته باشید و مدرک معتبر ماساژ بگیرید.بهترین پیشنهاد ما به شما در یافت گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای ماساژ کشور می باشد.می توانید با بدست آوردن تجربه تا ماهیانه چند میلیون تومان از ماساژ درآمد داشته باشید.

بدون نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

شبکه های مجازی

تماس با ما

 آدرس : تهران - خ مطهری -  خ قائم مقام - کوچه دوم پ 15 واحد 5
شماره تماس ثابت : 02186026049
شماره همراه : 09355209779
تلگرام/ واتسآپ 09193006402